Beyond the Sky

• USA Encounter (viac)

blazma

Nevím co si myslet, chvilku to vypadalo jako příběhy o konspiračních teoriích a únosech. Člověk který to více méně zažil, ale nevěřil tomu a tak celý život se to snaží vyvracet.. celou dobu se to drží toho mysteriózního nádechu.. potom přijde rozuzlení v podobě že je to všechno podvod pár lidí z onoho místa kde se příběh odehrává, toto rozuzlení se ale stane naprosto zbytečné, když skutečně na scénu přijde onen únos, z kterého jsem teda pochopil že hledají v lidech pocity či emoce, nebo tak něco. Bez výčitek a problému s pamětí na to všechno je pošlou zpátky.. Zkrátka je ten konec až moc přitažený za vlasy. I přesto jsem si po konci filmu řekl '' Wow, tak jestli tohle někdo opravdu zažil, tak to musel být nářez'' :D ()

oveckaoa

Zápletka moc nedává smysl a nejspíše nad ní nikdo ani nepřemýšlet no posuďte sami Chlápek měl fotíka co jich (ho a matku) mlátil jednoho dne ta matka zmizela a otec to zvedl na mimozemšťany jeho syn od té doby zpochybňoval únosy do ufo a jezdil po světě a natáčel dokument o tom, že si kdesi v jakémsi městě poblíž Roswellu vymýšlejí. Pak narazil na ženskou, kterou každých 7 let (není to zde vysvětleno proč) unášejí mimozemšťané a zamiloval se do ní. Do zhruba 60 minuty je to dobré a zajímavé i ta zápletka před koncem se mě líbila pak přijde, ale další, která stojí za hovno a navíc pokud se nepletu vykrádá teď nevím jistě jestli Gracefield https://www.csfd.cz/film/413903-the-gracefield-incident/komentare/ nebo Extraterrestrial https://www.csfd.cz/film/263085-extraterrestrial/komentare/ jeden z nich určitě. Dám 60 procent s tím, že za ten konec si to zaslouží tak maximálně 40 , ale na 60 to vytáhne ten nový vzhled mimozemšťanů, který vidím prvně ()

Jadro

Nemôžem sa zbaviť pocitu, že to bolo len zviditeľnenie sa hlavného hrdinu. Počin, ktorý mohol byť ako obyčajný dokument a maximálne mohol trvať 25 minút. Pokus skrytej kamery som absolútne nepochopil, rovnako tak preafektovaného "kameramana". Keď pripustíme, že len 1% je pravda, nijako to nešokovalo ani nespravilo wooow efekt. Keby aspoň strihali ich reálne zábery s hranými - už by to malo inú úroveň... 25% ()

honajz2

Ty vole, ono to nebylo tak špatný! Já jsem stejně jako kaylin čekal nějakou kravinu, kde budou lidi nesmyslně pobíhat, dokud je všechny neunesou ufoni a tím to skončí a nikdy se nedozvíme, co se s nimi stalo, ale ono to má příběh, co má hlavu a patu, celkem dobré herce a na to, že je to pseudo-dokument, to je i celkem dobře natočené. Ani ten nižší rozpočet tomu moc neubližuje, náhodou, na nízší rozpočet to vypadá celkem dobře. Jako jo, je co vytýkat, třeba to, že filmu chybí nějaké napětí (a díky tomu to uprostřed pěkně nudí), občas se to táhne a je tam jeden celkem pitomý zvrat, ale jinak z toho mám celkem dobrý pocit. Možná to je taky tím, že jsem čekal pitomost (což už je druhý příklad za nedávnou dobu, první bylo The Gracefield Incident) a dostal ne úplně špatný film. 33% je fakt málo, je to tady podhodnocené, na IMDB je hodnocení naštěstí vyšší (6/10). 3* ()