ricci.s

Jednotka ma minula, ani neviem, či má veľký zmysel sa jej venovať, lebo je to stále o tom istom. Režisér je zaťažený na bábiky, a tak dookola opakuje ten istý námet. Páriku zomrie dcéra, odrazu jej bábika mení polohu, snaží sa s ňou komunikovať a pokračuje to ako vždy bojom o život. Len nedávno vyšiel Sorayov horor Sabrina, ktorý bol mizerný, a tuto dokonca použije tú istú bábiku, takže všetko ide ako cez kopirák. Samozrejme je to rovnako naivné a debilné, hlavní hrdinovia tu niekoľkokrát bez problémov prežijú pád z výšky či pobodanie a vôbec nič im nie je, a pokiaľ sa to snaží o nejaký špeciálny efekt, je to celé na smiech. Malý pokrok by som síce videl (už úvod dosť prekvapil), lebo tvorcovia sa strašne snažili pritvrdiť, takže pridali omnoho viac krvi, gore, aj akcie. Preto ma aj trochu láka nejakú hviezdu pridať, ale kým budú nakrúcať dvojhodinové horory s IQ pod 85, majú smolu. ()

kaylin

Indonéský snímek „The Doll 2“ je nesmírně roztahaný a velmi klišovitý, ale stejně jsem se u některý ch scén neubránil tomu, že jsou vlastně velmi dobře natočené a že to je něco, co bych v hororu chtěl vidět, co ve mně dokáže vzbudit ony nesmírně příjemné a nepříjemné pocity zároveň. Takže i když rocky Soraya vlastně točí pořád jedno a to samé, alespoň je to chvílemi celkem děsivé. ()