Kriminální drama podle skutečných událostí, které sleduje vládu rodiny Rizzuto a jejích nástupců nad montrealským organizovaným zločinem. (Netflix)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2017) (S01)

Kim Coates je pro mě nejhorší severoamerický herec, vybrat si ho do hlavní role je značně riskantní podnik. Byť by šlo o seriál za pět prstů, jako je tenhle. Šest epizod natočili na deseti lokacích, většinu z toho mála herců ani jednou nepřevlíkali, odchodili to v jedněch hadrech a ty si možná přinesli z domu. Laciná je nejen výprava, ale i režijní pojetí. Zabijete šéfa konkurenční mafiánské rodiny a tím jste se jí jednou pro vždy zbavili. A takhle jednoduchý je tady všechno. Naopak polomrtvej, do hlavy střelenej chlap to měl pro změnu enormně náročný, pro pomoc se mohl plazit odhadem tak dva měsíce, kolik se toho mezitím v seriálu událo... Není to dobrý. Předloha jistě atraktivní, ale zpracování nedůstojný. ()

Season 2 (2018) (S02)

Druhá řada je, předpokládám, narozdíl od té první kompletně smyšlená, ale líbila se mi mnohem víc. Je to po všech stránkách líp udělaný, je vidět, že už na to měli prachy, že se mohli trochu rozšoupnout a díky tomu to připomínalo výjev ze života bohatých gangsterů a ne kulisy divadelních ochotníků. Kim Coates díky tomu lépe hrál i vypadal, bez těch očních linek už by to holt asi nešlo. Ale jak říkám, tohle byla gangsterka, jak je mám rád, přitom jsem to chtěl po první sérii vzdát. ()