Barry

• USA Barry
USA, (2018–2023), 15 h 55 min (Minutáž: 24–36 min)

Tvorcovia:

Alec Berg, Bill Hader

Hudba:

David Wingo

Bill Hader, Stephen Root, Henry Winkler, Anthony Carrigan, Glenn Fleshler, Rightor Doyle, Paula Newsome, John Pirruccello, Alejandro Furth, Sarah Goldberg (viac)

Čierna komédia Barry v hlavnej úlohe s Billom Haderom pojednáva o deprimovanom, podradnom nájomnom vrahovi, ktorý počas svojej vražednej misie v Los Angeles úplne prepadne herectvu. (HBO Max)

Recenzie používateľa tehol k tomuto seriálu (5)

Barry (2018)

zanr komedie to je teda jen tak z jedne petiny, dost zavadejici oznaceni zanru, cekal jsem neco uplne jineho. ale bavilo to dost. zvlaste cecenci. edit po 2. serii: zvedam na 5*, o hodne, hodne lepsi nez prvni, v podstate v kazdem aspektu, ronny/lily je neco spektakularniho..edit po 3. serii: nejlepší seriál současnosti. edit po 4. serii: určitě slabší než dokonalé série 2 a 3 problém mám hlavně se dvěmi díly (tricky legacies a bohužel wow), ostatní jsou v podstatě opět výborné. samozřejmě ten závěr je tak typicky barryovsky, smích přes slzy, kdy je oslavován psycho sériový vrah, ale trochu mě zklamalo, že tam nebyl nějaký větší twist, prostě něco zapamatovatelnějšího, tohle nevybočilo z kolejí. ◘◘◘◘◘ přesto bylo v této sézoně je tam opět několik geniálních scén, za všechny hankův pokus o odstřelení fuchese a následná honička při telefonátu.. když jsem u hanka, tak bych rád zmínil i herecké výkony, protože, co předváděli právě představitel hanka (ten rozhovor s ravenem..), sally a cousineau bylo silné. hodně. ◘◘◘◘◘ještě škoda, že ta nejtrapnější postava, otec moss, nebyl za debila, což by si zasloužil, čekal jsem nějaký souboj s barrym.. ()

Série 2 (2019) (S02)

o hodne, hodne lepsi nez prvni serie, v podstate v kazdem aspektu, ronny/lily je neco spektakularniho.. ()

ronny/lily (2019) (S02E05)

co to jakoze, coze? hader je uplne jinde, tohle bylo jak akcni sceny z prvni serie true detective a do toho zamichany humor z office.. tarantino who? ()

710N (2022) (S03E06)

rony/lily teto sezony! nevim co bylo nejlepsi, jestli gta honicka na motorkach, goulet pokousejici se byt lepsi clovek, terapeut prodavajici koblihy, nebo rozhovor o novem serialu sally.. vlastne vim, ten zaver, ktery byl fenomenalni, kdyz uz clovek ceka ze ho tady nic nemuze prekvapit, tak prijde neco takoveho.. ()

Série 4 (2023) (S04)

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)