Pes zabijak

• Česko Pes zabiják (viac)

Profesionálni zločinci Walker (John Malkovich), Stacy (Adrien Brody)  a Gage (Rory Culkin) sa vydali na svoju poslednú lúpež pred tým, než zanechajú zločinný život a začnú žiť počestne. No aj keď všetko do detailov naplánovali, táto akcia sa skončí nešťastne. Na úteku pred políciou hľadajú všetci traja útočisko v obrovskom sklade. Nie sú tam však sami. Keďže sa v týchto priestoroch často konajú nelegálne psie zápasy, číha na nich obrovské nebezpečenstvo – krvilačný bojový pes, ktorý tu jediný zostal po dnešnom zápase a čaká na svojho pána. A s ním sa rozhodne nedá žartovať rovnako ako sa nedá ani s jeho pánom, zločineckým bossom Blueom (Antonio Banderas), ktorého  zatiaľ nepoznajú, pretože ešte upratuje ring po psích zápasoch. Všetci traja lupiči majú skúsenosti len s domácimi maznáčikmi, krvilačný bojový pes je však celkom iná liga. Obrovský kanársky mastif vycvičený pre boj a vedený ku krutosti je otvorená hrozba smrti rovnako ako jeho pán Blue, ktorý sa už čochvíľa vráti do skladu a rozpúta peklo. Začne sa boj na život a na smrť. (TV JOJ)

Mamlas

Komorní drama o 3 zlodějích, kteří uvíznou v nějaké budově. Tam si hodinu a půl vykládají o věcech, které nikoho nezajímají. Jediným zpestřením je pes, který jim tam škodí. Takový film by bylo možné natočit i zdarma v šatně některé základní školy. ()

mikexcbig

2* v podstate iba za Brodyho herecký výkon. Film, ktorý sa snažia udržať pokope tri (nudné)(natiahnuté) monológy o zážitku so psom. A nasraný Banderas. Nah. ()

teplic

Super taškařica natočená z pohľadu prvej osoby, či vlastne prvého psa haha. Dosť zlé dialógy, srdceryvná muzička a príbehy, ktoré chytia za penis a uronia slzičku. Cecky nanešťastie neboli, ale osudová žena áno, dokonca v peknom záverčeku, nechceme predsa, aby bol divák príliš smutný! Keby sa režisér odhodlal urobiť hermeticky uzavretú, zadychčanú a od napätia gulervúcu -- rozumej žiadne bočné príbehy, ktoré majú byť akože poľudšťujúce -- boli by to možno aj tri hviezdičky. bork bork bad hoomin ()

Kushina

Skvělý film, který nám ukazuje, že zvířata jsou mnohdy více lidmi než samotné lidé. Emoce, lidskost láska, která se odehrává během pěkné mely ve skladišti. Ne vždy se podaří věci tak jak plánujete a určitě byste neřekli, že vám život zachrání někdo, kdo vám ho chtěl vzít. 60% ()

vrbi.s odpad!

Proboha proč ? pes, který ztratil čich, zrak i sluch to jsem ještě neviděl. A ty tři herecké taháky ve finále nepředvedli nic. Zbytečných 90 minut ()

Googooplexer

Bulgarsky sklad, nejaké psy, zaujímavé príbehy. V poslednej dobe som videl toľko úbohých sračiek s hodnotením 65%+ a všetky upadli u mňa do zabutnutia. Tento film si budem pamatať navždy, samozrejme kvoli De Nirovi :) a hlavne kvoli Culkinovmu príbehu. Konečne film, u kterého som za celú nemusel rozmýšľať: čo to zas prebohakurva je? A áno - aj ja mám psa. ()

Montmorency

Já vím - jasný B, možná dokonce C-čkový film...ale mě ta partička 3 zlodějíčků (a jejich povídání na téma Pes a já:-), zloduch Antonio a milý pejsek docela bavila ()