V nové šestidílné sérii z produkce Amazonu se nám představuje Jean-Claude van Damme v mírně upravené verzi sebe samého. Láska k bývalé kolegyni přinutila tohoto akčního veterána, aby se vrátil z filmového důchodu a oprášil své slavné kopy. Natáčení laciných akčních filmů kdesi ve východní Evropě je však pouhé krytí pro opravdové alter ego hlavního hrdiny, který je ve skutečnosti tajným agentem Johnsonem, který bojuje s organizovaným zločinem a zachraňuje "náš svět". To vše a mnoho jiného můžeme vidět v tak trochu surreální komedii s potrhlým Belgičanem. (upson)

Recenzie používateľa Rominator k tomuto seriálu (2)

Jean-Claude Van Johnson (2016)

Jean-Claude Van Damme není pouze herec, který natáčí akční filmy, protože v soukromém životě je tajným agentem Johnsonem plnícím nebezpečné mise... V seriálu se odkazuje na více snímků z JC filmografie, ale hlavním trumfem je Timecop (1994). Je docela škoda, že se nepodařilo udžet stejnou kvalitu u všech dílů, protože poslední dvě epizody zvolní. Akce mohlo být více, protože Jean-Claude na to stále má a dojde i na legendární roznožku. Don't quit just because you're scared to fail. When you have nowhere to run, you must run to nowhere. Zhlédnuto všech 6 epizod. (Amazon) ()

Pilot (2016) (E01)

Jean-Claude Van Damme dělá akční filmy, ale je také agentem Johnsonem... Divák se mimo jine dozví několik důležitých věcí. Timecop (1994) je miliónkrát lepší než Looper (2012) s Brucem Willisem. Záporáci útočí na hlavního hrdinu po jednom, aby do sebe nevráželi a nestalo se to matoucí. V tuhle chvíli je to určitě palec nahoru a snad dopadne i celá série. S nějakým seriosním hodnocením je potřeba počkat na více dílů. ()