V nové šestidílné sérii z produkce Amazonu se nám představuje Jean-Claude van Damme v mírně upravené verzi sebe samého. Láska k bývalé kolegyni přinutila tohoto akčního veterána, aby se vrátil z filmového důchodu a oprášil své slavné kopy. Natáčení laciných akčních filmů kdesi ve východní Evropě je však pouhé krytí pro opravdové alter ego hlavního hrdiny, který je ve skutečnosti tajným agentem Johnsonem, který bojuje s organizovaným zločinem a zachraňuje "náš svět". To vše a mnoho jiného můžeme vidět v tak trochu surreální komedii s potrhlým Belgičanem. (upson)

Recenzie používateľa Ouwen k tomuto seriálu (2)

Jean-Claude Van Johnson (2016)

SPOILERY: JCVD nikdy nebyl hereckou elitou. Já však na něm vyrůstal, viděl s nim snad 90% filmů a vždycky mi přišel charismatickej. Mohl za to i dobovej českej dabing. Double Team, Inferno, Kickboxer jsou moje srdcovky. A když už to vypadalo, že skončí jako Seagal a další akční hrdiny, vůči kterým spousta z nás chovala respekt, přišel s timhle nápadem. Naplno se zde projevil jeho komediální talent, a především upřímná sebekritika. Poslední díl nabízí podle mě vtip, kterej přebije ty s Chuckem Norrisem - kde by nikdo nehledal Van Damma? Přece mezi blockbustery! Akce je na můj vkus dost, možná pomalejší tempo maj souboje, ale nechybí jim kontakt, drsnost a plno zlomenin. Dočkáme se i roznožky! Několikrát! Téměř jsem to dal na jeden zátah. Třicetiminutová stopáž deklasuje nudu a často jsem se smál přes celej barák. Postavy Filipa mi bylo i trošku líto, dá se říci že interpretuje alter ego JCho, ale zároveň je to jeho velkej fanoušek a při dialogách "you killed all my friends" mi ukápla slzička, kterejch nebylo málo, protože strhanej JC čumící do kamery s rudým kukučem ve mě ty emoce dokázal vyvolat. Furt vůči němu mám nesmírný respekt, ze svého charismatu neztratil ani drobek a prostě mě bavilo kurva sledovat, jak hraje svojí postavu! Driftování se zavázaným zrakem ve starým křápu a přitom myslet na farmu, kde běhaj Emu mě rozesmálo, zároveň jsem se však nechal unášet tou pohodovou atmosférou. Bavil mě každej herec svým výstupem, Carlo Rota jako hlavní záporák nejlepší možná volba, vizuálně i prostředím atraktivní, veškeré ty interiéry jsou tak krásný! Když dojde na explozi, nevypadá podfinancovaně. Mohl bych si stěžovat, že místy drhne logika, ale je to úplná satira a mám prostě pocit, že to sem přirozeně pasuje. Vtipy s Timecopem jsou vychytaný a ve čtvrté epizodě se divák dočká luxusního twistu :-) občas se i objeví nějaká stealth akcička, nepozorovaně se někam dostat, nebo potichu likvidovat stráže...poslední díl paradoxně nejslabší. Každopádně druhou sérii bych moc rád uvítal a jsem rád, že mu klaplo natočit takovej skvělej projekt. ()

Pilot (2016) (E01)

Tak tohle bylo naprosto mistrovské. Precizní vizuální stránka, nádherné interiéry a špionážní linka mě nenechala chladným. Žán Kón Vám Dám to všem nandal. Při infiltrace té továrny to normálně vypadalo jako Splinter Cell. Hláškující agent, co uspává stráže a uklízí jejich těla. Při setkání s dvojčetem jsem se málem rozbrečel od smíchu! Do toho prvky se scénářem.. fakt mazec. Souboje maj vymazlenou choreografii, jsou tu jen dva, ale jsou vtipně pojaté a každej kop jsem si užíval. Furth na to ten cápek má!!! Jestliže budou potřebovat kaskadéra do filmu Splinter Cell, aby Tom Hardy, kterej údajně má hrát Fishera, nemusel dělat roznožku, stačí brknout Žánovi. Emocionálně to na mě zapůsobilo a tolik charismatu na rozdávání.. zde se cítí jako ryba ve vodě. Nikola Klec může tiše závidět!!! Chci celej seriál a podle mě by mohl bejt slušnej nápad vzít na feat třeba Lundgrena, nebo jiného "stájového" kolegu z 80's / 90's. O full house nepochybuju, tohle jsem neviděl naposledy. ()