Happy!

• USA Happy!
USA, (2017–2019), 12 h 33 min (Minutáž: 39–48 min)

Predloha:

Grant Morrison (komiks), Darick Robertson (komiks)

Christopher Meloni, Patton Oswalt, Christopher Fitzgerald, Ritchie Coster, Lili Mirojnick, Patrick Fischler, Joseph D. Reitman, Gus Halper (viac)

Bývalý polda, alkoholik, který se živí jako nájemný vrah, se bojí, že mu přeskočilo, když ho komiksový jednorožec začne nutit, aby zachránil holčičku, kterou unesl Santa. (Netflix)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (14)

Svatý Nick (2017) (S01E01)

Ztřeštěné, brutální, nekonvenční a prozatím dost zmatečné. Až se domu dosadí trochu kontext, bude to i zajímavé. ()

Na co jsou úsměvy? (2017) (S01E02)

Děj se uceluje a postavy se více vykreslují. Má to solidní náběh na krásnou a neotřelou jízdu. ()

Když Vánoce byly Vánoce (2017) (S01E03)

Odkrývají se další střípky, postavy mají postupný vývoj a některé brutality už vyvolávaly dost nepříjemné pocity v žaludku. ()

V pořádný bryndě (2018) (S01E05)

Poslední věta epizody to shrnula dokonale. Stále je to poutavé a neobvyklé a sakra brutální. ()

Skládka dětinskosti (2018) (S01E06)

Všechny linky se krásně doplňují a vznikající mozaika vypadá neortodoxně a originálně. ()

Já jsem budoucnost (2018) (S01E08)

Jedna kapitola je uzavřená, ale jde vytušit, že se bude nadále prodlužovat. Něco bylo pouze pozastavené, ne vysloveně ukončené. ()

Válka o Velikonocích (2019) (S02E01)

Krásně se navazuje na minulou řadu. Prožité bolesti nejsou zapomenuty, každý si nese nějaký šrám a padouši pokračují v terorizování ostatních. Další krvavá pouť může odstartovat. ()

Tallahassee (2019) (S02E02)

Epizoda, která přemítala kam se děj bude posouvat, ale ještě se pořádně nerozhodla. ()

Některé dívky se musí hodně kát (2019) (S02E03)

Velký přešlap. Prostor dostávají nepodstatné postavy i situace. Vše se divně natahovalo a převalovalo. Takhle rozhodně ne. ()

Blesková válka!!! (2019) (S02E04)

První sezóna byla zábavná a divná. Teď je to pouze divné a navíc dost nezáživné. V epizodě se nestane téměř nic, co by stálo za pozornost. Děj se maximalně ředí a postavy jsou většinou nudné a mdlé. Chtělo by to pořádnou otočku. ()

19 hodin a 13 minut (2019) (S02E05)

Seriál v posledních třech epizodách ztratil vše zajímavé a poutavé. Teď je to jen přehlídka podivných scén bez špetky soudnosti. ()

Arlo a Marie (2019) (S02E07)

Druhá řada je nezáživný mišmaš nudných scén, dialogů a postav. ()

Vzkříšení (2019) (S02E10)

Konec řady, konec celého seriálu. Jak to všechno shrnout? V závěrečné epizodě najdete mnoho zajímavých momentů, akorát vám na konci zůstane pachuť v ústech. Zaprvé, děj by se dál vtěsnat do 4 nebo 5 epizod a nepřišli bychom o nic důležitého. Zadruhé, je jasné, že se počítalo s pokračováním a děj je tutíž neukončený, což je na prd. Je to hořkosladké rozloučení po kterém si spíše budete hledat něco sladšího na spravení chuti, páč druhá řada za moc nestála. ()