Jeden príbeh, jedna noc a desiatky osudov. Václav Kopta, ktorý sa stal na jednu noc nedobrovoľným taxikárom, preniká do života viac, či menej bizarných ľudí. (RTVS)

Recenzie používateľa Wysch k tomuto seriálu (9)

Taxikár (2017)

Kopta je fajn, epizodni roličky Jeřábka nebo Pogodový nebo vlastně i toho Mikluše jsou skutečný bomby, kdy si to ti herci dávají s chutí a sebeironií. Jenže celý je to blbě napsaný. Že to nemá pointu, to vůbec nevadí, ani nevadí, že si to nemůže rozmyslet, jestli to bude (sebe)parodie, (sebe)ironie, nebo jestli se to bude celý brát vážně, protože se v podstatě pořád jedná jen o levnej jednodenní webseriál. Co ale vadí je prostě to, že dialogy se psaly po notný dávce marihuany a že to celý působí dohromady absolutně nepromyšleně. Prostě se vzal jen jeden charakter Koptova nedobrovolnýho taxikáře, a nalepily se k tomu postavičky bez toho, aby to dohromady mělo vlastně nějakej smysl. Ale žral jsem to celý neskutečně a chci druhou řadu, klidně i s tou pizdou z Óčka! ()

Taxikárom proti svojej vôli (2017) (E01)

Zhruba tak osmkrát lepší než ta vypitá zdrogovaná kráva z Óčka. Hodnotit se po prologu fakticky nedá. ()

Mária (2017) (E02)

Tamagoči! ()

Kto je úchylák? (2017) (E03)

Zalila mě sluncem! A pak ty její prsty! ... Ona teda umí úplný hovno, ale... Byt plnej sádrovejch sraček, vždyť já se neprotáhnu ani na hajzl... || Tykrávo. Začínám tu genialitu chápat. ()

Tri čiarky (2017) (E04)

Jak je možný, že ženská neumí natočit ženskej dialog? Už jsme to viděli v krávě z Óčka, vidíme to i tady. Jinak nechápu, proč ženský dialogy očividně napsal chlap, co nemá ani páru. Fuj. Na druhou stranu si o inteligenci českých zákazníků průměrnýho pražskýho taxikáře nedělám iluze. ()

Dievča (2017) (E05)

Tak jsem si říkal, jak tu sračkoidní genialitu začínám chápat a po týdle epizodě jsem zase v pytli. ()

Férová jazda (2017) (E06)

"To si za rámeček nedá... Kurva!" Okej. ()

Revival hlupákov (2017) (E07)

"Vsaď se, to je Rus." × "Umíš česky, debile?" z prvního dílu Single Lady. Nějak jim hapruje ta kára, v SL ji odvážel meďákem, tady škocnou. Ale tak co už. Jeřábek si to dává. ()

Utrpenie herca Mikluša (2017) (E08)

"Von se vymedituje a já se na to vyseru." Tak! "... takže má měkkýho ptáka kvůli mě." Tvl, žeru to! Chci druhou řadu! ()