Když sourozenci Hayley a Alex začnou chodit na prestižní internátní školu, zažijí rivalitu, lásku a tajemství související s nedávnou ztrátou svojí mámy. (Netflix)

Gogo333

Netflix se chopil izraelského seriálu a udělal z něj verzi pro USA. Dva sourozenci příjdou tragicky o matku a rozhodnou se dostat na prestižní akademii, kterou vystudovala jejich matka. Seriál je určen divákům kolem cca 10let let, připomíná to tvorbu CW a dá se to přirovnat k dramatičtější verzi High School Musical (bez zpívání) a nebo taková variace na Kouzelníky z Waverly Place. Celé je to takové jednoduché, dialogy velice stupidní, ve směs se tam nic neděje, postavy nezajímavé a herci neherci. Já cílovka rozhodně nejsem. 20% ()

• Podľa Ariel boli pre Greenhouse Academy najťažšie scény tie, kde sa topila. Uvedomila si, že fingované utopenie je nesmierne ťažké. Na konci natáčania strávila v studenej vode viac ako 8 hodín. (Emanuela)
  • Arielina konkurzná páska pre Greenhouse Academy sa natáčala na jej iPhone v ubytovni, zatiaľ čo bola v Japonsku. Bola si istá, že túto rolu nezíska, ale tvorcovia jej zavolali nasledujúci deň a prijali ju. (Emanuela)