kaylin

Švédský horor „Draug“ dokazuje hlavně to, že internet a globalizace dávají možnost „vyniknout“ anebo se „zviditelnit“ i takovým tvůrcům, kteří by jinak těžko překročili hranice svojí domoviny. Dívat se na film dá, že by vás vyloženě otravoval, to se říct nedá, ale na druhou stranu se ani nedá říct, že by se jednalo o něco, co byste si chtěli kdoví jak dlouho pamatovat. ()

LIVINGDEAD odpad!

Amatérská sračka, která mi zabrala skoro hodinu života, víc jsem už nedával. Strašně levný film. Pár koňů, pár herců s z amatérského spolku a les. Triky na úrovni prvního studenstkého filmu. A scény, kde má být zlo nejlépe točit po tmě v lese, aby divák nic neviděl a ideálně si představoval něco děsivého.... jenže to děsivé nepřišlo! 💩💩💩💩💩 ()

ricci.s

"Nádherná" historická inscenácia, nakrútená s peknými filtrami, dokonca aj so snaživo namaskovanými démonikmi (či čo to vlastne bolo), zasadená do lesného prostredia, čo je taktiež fajn, akurát že keď sa po nudnej prvej polovici filmu niečo konečne začne diať, je to zobrazené tak chaoticky, že nie je vidno dokopy nič, a idiotské dialógy pripitých severanov motkajúcich sa po lese na nálade taktiež veľmi nepridajú. Dej stojí úplne za hovno (žiadny totiž nie je), takže opäť som sa nechal oklamať pútavým trailerom a tešil som sa na to vyše roka úplne zbytočne. ()

Miroslav.Zac

Děj řešit nebudu, protože bych jinak musel napsat, že si banda milovníků historie hraje na vikingy a honí se z vyschlým bubákem. Krása švédské krajiny je nesporná a pěkně se na ni dívá. Kdyby film sestříhali na zhruba pětiminutovou délku, byl by z toho pěkný videoklip k nějaké folkové písničce. ()