Recenzie používateľa ALIENka_ k tomuto seriálu (8)

Epizoda 1 (2019) (S02E01)

Nějaký seriály by prostě jenom měly bejt minisérie o jedný sérii, což samozřejmě Netflix nedělá, takže všechno musí vzápětí posrat aspoň několika dalšíma sériema, který sprzní všechno, co jde. Nová postava je nezajímavá, jak svině a její příběh by dokázalo vytvořit i 5ti letý děcko. Sakra první série taky nebyla perfecto, ale byla to aspoň taková blbost na zrelaxování, tady tohle je slabej odvar čehosi. Hodnocení: 5/10 ()

Epizoda 2 (2019) (S02E02)

Sakra musím říct, že ta divnost a šílenost tohohle seriálu mi nějakým způsobem fakt chyběla. Už je tady zase ústřední dvojka, která měla samozřejmě skvělý představení a příběh propracovanej. Ten taky mohli aspoň trochu promyslet u Bonnie, která je tam jako pěst na oko s příběhem na píču, ale co už, třeba to bude ještě zajímavější. Hodnocení: 8/10 ()

Epizoda 3 (2019) (S02E03)

Sakra tenhle seriál ve mě vyvolává pocity, který ani nevím, že existujou, hmm zvláštní. Každopádně si to užívám. Jen tak mimochodem už jsem zmínila, jakou tam dali úžasnou muziku? Za tuhle sérii mi zase určitě přibude pár písniček do playlistu. Hodnocení: 7/10 ()

Epizoda 4 (2019) (S02E04)

Tak druhá série jede v nápadně melancholickým až depresivním duchu a to se mi kurva líbí! Bonnie tam pořád působí tak nějak divně, teda oni jsou tam snad divný všichni, ale ona je tak normálně divná, takže mi tam moc nesedí (jestli to dává smysl teda). Každopádně ten konec se smrtí jednoho zoufalce někde na kraji světa s řeckejma kořenama se fakt povedl! Hodnocení: 8/10 ()

Epizoda 5 (2019) (S02E05)

Sakra je to dobrý, ale už se tam děje celkem pořád to samý. Někam dojedou, tam se chvíli zastaví, jedou dál, pak zase zastaví. Road trip po zapadákovech Ameriky si můžu udělat i sama, takže prosím trošku něčeho jinýho, děkuji! :D Na Bonnie už si začínám docela zvykat, i když je strašně vidět, že je jenom křen Alyssy a Jamese, a vlastně by tam vůbec nemusela bejt a celý by to jelo v pohodě i bez ní. Hodnocení: 6/10 ()

Epizoda 6 (2019) (S02E06)

Už to vypadá trochu zajímavějc, ale pořád se nic moc neděje, každej jezdí sem a tam a při tom má pár flashbacků. James teda zjistí, že Bonnie asi nebude úplně v pohodě a Alyssa se rozvede s manželem. No konec každopádně zajímavej a doufám, že příští epizoda bude dobrá jak sviň. Hodnocení: 6/10 ()

Epizoda 7 (2019) (S02E07)

Do prdele, tak tohle byl masakr! Když jsem říkala, že příští epizoda bude dobrá jak sviň, nemyslela jsem, že bude až takhle dobrá. Sakra už jsem fakt myslela, že je tam v tom bistru odstřelila a je konec, což na mým výrazu bylo určitě znát. A ten napínák s tím účtem a policajtem, co si ho nechtěl vzít - berte si účty lidi, nikdy nevíte. :D Zkrátka tenhle díl, to byl mistrovskej kousek! Hodnocení: 10/10 ()

Epizoda 8 (2019) (S02E08)

Moc sice nejsem na takový ty šťastný romantický konce, ale jo, tady jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo. Upřímně doufám, že už žádná další série nebude a Netflix mi tedy nezprzní další dobrej seriál. Takhle to už je skvěle zakončený, a už to nechte odpočívat prosím, nechci na tenhle seriál vzpomínat s pachutí na jazyku. Hodnocení: 8/10 ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Připraveni na nové Strážce vesmíru? Tvůrce seriálu The End of the F***ing World Jonathan Entwistle byl najat, aby vytvořil nové filmové univerzum založené na slavných postavách pro filmovou… (viac)