Redeemer

Nicky Pardo (Marko Zaror) byl zabijákem drogového kartelu, ale při likvidaci konkurenčního zabijáka udělal osudovou chybu - nechal ho přežít. Za to zaplatil smrtí vlastní rodiny a sám zůstal trčet v poušti. Nyní je z něj Spasitel, muž, který se prostřednictvím pomoci druhým snaží dojít vlastního vykoupení. V patách má však Škorpióna, nelítostného psychopata, toužícího pošlapat každý jeho dobrý skutek. (eviljack)

Yoshitsune

Tohle a na úrovni Die Fighting ?? Chaa !!! Leda v nějakém snu, tohle je asi o sto levelů víš než Die Fighting a to nejen co se týče akce, ale i příběhu. A neni se čemu divit, za tímhle vynikajícím počinem stojí Ernesto Díaz Espinoza, který má už za sebou pár slušných kousků, ať už na poli akčních filmů, tak i hororů . A je vidět, že Ernesto si bere z každého pólu trošku, ano to střílení tady vypadá a je laciné (opět), ale čert to vem, všechno vynahrazují profesionálně udělané bitky, kterých rozhodně neni málo, říkáte si co že to má z hororu ? No, to bude asi to nekompromisní gore a trošku toho mučení, takže dojde na velice drsné fatality, láhev piva v hrudníku, vytržený zuby, hák zaražený v horní čelisti, no prostě krása, každý milovník tohohle bude v sedmém nebi. A je vidět že na filmu dělalo dobří komparzisté, pač smrtící pády, údery a pohyby sou znát a cítit. Co se týče padouchů, ti sou opravdu výborní, chlapík v teplákovce (expert přes MMA), Piedro (pouliční styl boje) a závěrečný.......no já bych přímo ani tak padouchem nenazýval, pač příběh tady v něčem překvapí. Navíc Marko Zaror je sympaťák, to už byl i v Neporazitelném a to píšu, přestože tam měl zápornou roli, trošku sem mu totiž fandil. Takže za mně maximální a naprostá spokojenost, tady neni o čem se bavit .PS : Song zní trošku retro, ale je výborně nazpíván, musel sem si pustit hned několikrát. ()

m.a.t.o.

Z obávaného Dolora sa stala predĺžená ruka božia. Vždy sa zastane slabších a hriešnikom to dá poriadne vyžrať. No skrátka, aj Boyka by bol naňho hrdý. Celkom slušná bojovka, v ktorej Zaror (opäť) predvedie niekoľko neskutočných kúskov. Príbehovo nič výnimočné, ale dostatočne zaujímavé nato, aby film diváka nenudil ani v neakčných scénach, kde režisér vsádza hlavne na atmosféru, a to sa mu aj darí, pretože oproti hollywoodskej či európskej produkcii je to skrátka iný štýl, ktorý mne osobne celkom sadol. 60 % ()

Ouwen

Mno, hroznej úlet. Je fakt, že z fleku mne napadá tolik věcí, které bych filmu vytkl. Může za to scénář, já teda v Boha nevěřim a ačkoliv se určitě dá zamyslet nad myšlenkou filmu (dobro versus zlo), postavy a zápletka nejsou dostatečně zajímavé, kor v určitých momentech vizuál vypadá hrozně - a co potom ta třesavá kamera během výstřelů z pistolí a automatických pušek? Naštěstí Marko Spasitel Zaror je fakt husťáckej hyppísák s neuvěřitelně pestrým arsenalem technik, krytů a bojovejch stylů na stovky způsobů. Bitky na mne tak zapůsobily, že mi místama přijdou lepší jak z Berandálu. Tolik fatalit, no do hajzlu ! Takovej backflip a následný šlapák na hlavu, která se rozplácne o šutr, vytrhnutí zubů kleštěma či rotační parádičky působí dost brutálně a nenapodobitelně, pokavaď ovšem nejste obří cápek s modrým svetrem a s ukřižovaným Ježíšem, vytetovaným na zádech :-)) Zaror je extra třída, na zemi, ve vzduchu, na nohou - všude překvapí, kopy tasí z šílených pozic a má .... až nelidskou kadenci (TO VYŘÍZENÍ TÝPKA V TÉ STODOLE, NO TO BYL KULOMET !!!) též se mi líbí struktura soubojů - částečně gradují, mají přesné načasování, jak jsem řekl jsou brutální, a to díky zřetelnému kontaktu (někdy netuším, zda to byl vlastně účel, ale spousta loktů, úderů, kopů a šlapáku zapadlo a chvěl jsem se, jak to působilo hmatatelně) a Zaror proti sobě má čím dál těžší soupeře. Průběh děje bohužel přímočarej bez ostřejších zatáček, dost samoúčelnej a je to prostá vata. Já to ale přežil, tempo je slušné, vyváženost "příběhu" a akce je trefná, takže akce je dost a pozitivum je krátká stopáž. A ještě zmíním vizuální stránku - ačkoliv má slabší chvíle, tak krátké scénky z pouště, či když kamera snímá okolí z dálky, všecko vypadá absolutně nádherně! Hudba fantastická. Akce je tvořena i z přestřelek, Rko je fakt tvrdé a ačkoliv mají mód "jeden bez zranění vystřílí všechny" mají slušné nápady a ty headshoty..fakt prďácký, nesmírně jsem se smál. Postavy nejsou dostatečně zajímavé, až teda na záporáka ve vile, prapodivnej magor, ale pobavil. Ohledně choreografie... hmm, extra třída, strop, špička :) tam není co vytknout, střih/kamera správně vychytané, zde nelze nic kritizovat. Takže akční šablona je co se týče bitek, absolute best of, přestřelky nesmírně zábavné, postavy ploché, děj jednoduchej, ovšem vše je akorát a ničeho není příliš, to je důležitý. A ačkoliv návaznost některých situací mi přišla jako pouhej slepenec, aby se příběh prostě posunul, neměl jsem potřebu film přetáčet. Amatérský projekt s prvotřídní a zábavnou akcí. ()

EvilPhoEniX

Pro fanoušky Martial arts slušná jednohubka, ale je potřeba protrpět strašný děj a přehrávající herecké výkony připomínající hádající se cikány na sídlišti. Marko Zaror je skvělý Atlet, ve vzduchu je jako doma a předvádí slušné kousky, do teď si mou pozornost příliš nezískal, po tomhle jej jen tak nezapomenu. Potěší i velmi slušná Rková práce, kde se krví nešetří. Highlight fight se Španělem ve stodole. Z fanouškovských amatérských počinů mi Die Fighting však byl bližší. 60% ()

ConanVJ

Hodně povedený Martial Arts film, kterému nechybí skvěle natočené souboje a dokonce bez zběsilého střihu. V tomto ohledu má Marko obrovský prostor, který postupem filmu pěkně využívá a zpomalené scény zvýrazňují parádičky. Taky je film hodně krvavý a zvlášť v střeleckých pasážích se s rudou tekutinou nešetří. Scénář je jednoduchý a ničím nepřekvapí. Já se u filmu nenudil a dávám mu 85% :) ()

• Marko Zaror ve filmu nejenže hrál, ale byl také koproducent a koordinátor soubojů. (Rominator)