Kňaz na úteku

USA, (2015–2016), 7 h 4 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvorcovia:

Christopher Vane

Michael Rosenbaum, Sara Rue, Mircea Monroe, David Rasche, Lindsey Gort, Matthew Kevin Anderson, Bonita Friedericy, Colin Lawrence, Rob Carpenter (viac)

Buddy je ten typický budižkničemu, který by si rád bez práce přišel ke koláčům. Jenže to se mu vymstí a je nucen zmizet co nejdál, mimo dosah jeho věřitelů. Z velkého města do malé venkovské osady, kde jako by se zastavil čas. Ukradne identitu místnímu novému homosexuálnímu pastorovi a vydá se na cestu lemovanou dobrými skutky. Jestli to tak doopravdy bude a jak dlouho, uvidíme v nové seriálové komedii Impastor. (geklon)

Recenzie používateľa YumiOkami k tomuto seriálu (3)

Kňaz na úteku (2015)

tak tohle byla jizda! prvni serie naprosto dokonala; ta druha byla na konci uz pomalejsi, ale porad neskutecne napinava. humor uzasny; zapletky naprosto unikatni; ani se nevidivim, ze vsichni naseho kneze podvodnila milovali (tedaa aspon moje oblibeny postavy ho mely radi) - byl skveleej! i pres moji hodne pozitivni review me trosku zklamal ten konec a jeste pomerne velka cast hlavni zapletky - to, ze je gay. let me explain - ostatni ho videli jako ten vzor toho “uplne v pohode kneze gaye, ktery se nepodobal stereotypum” a on je nakonec hetero? vite, jak by me to osobne zklamalo? jinak prijemne prekvapeni.. rozhodne si serial nekdy zopakuji (teda aspon tu prvni serii). ♥️ || ❝𝐕𝐚𝐠𝐢𝐧𝐚𝐬? 𝐍𝐨 𝐭𝐡𝐚𝐧𝐤𝐬.❞ ✝️⛪️ ()

Season 1 (2015) (S01)

to.. bylo.. DOKONALY!!! strasne jsem se bavila; bylo to napinavy, svizny, proste uzasny!! a ten konec? hned jdu na druhou serii. buddy se vzdycky umel z problemu vysekat, ale povede se mu to i ted? ()

Season 2 (2016) (S02)

hodne rychly konec; serie me ale bavila. ta prvni byla dokonala, tahle trosicku nudnejsi; i presto davam pet hvezdicek - nas pastor je vecne v problemech a tak i ten konec je takovy zacatek dalsiho problemu, ktery uz jen bohuzel neuvidime... ()