V pařížském paláci barona Lafitte žije se velmi přepychově. Madeleine, 18letá dcera manželů Lafitteových, zvaná Baby, jest velká uličnice a její chování neodpovídá nikterak představám, které si o ní její rodiče dělaly. Také Baby není spokojena, ježto se s ní stále zachází jako s malým děckem a to jen z toho důvodu, aby její matka mohla zůstati dlouho mladou. A že není již více dítětem, dokáže ještě tohoto večera. Když otec odešel do schůze a matka si lehla, vykradla se Baby z domu a šla do Variété "Bombe", kde vystupovala obdivuhodná tanečnice Mona. Baby navštívila Suzetu, jejíž rodiče obsluhovaly ve Variété garderobu. Mezitím co Suzeta byla stále zahloubána do svých knih a učila se, přáli si její rodiče, aby jejich dcera se stala také slavnou tanečnicí... [dobový program] (oficiálny text distribútora)

NinadeL

Skvělý příběh o děvčeti z bohaté rodiny, které by rádo k divadlu, ale nesluší se to. Nicméně kamarádí se s děvčetem od divadla, které by raději něco méně dobrodružného, takže se nabízí skvělá možnost záměny identit na dvou prestižních britských školách, kam jsou obě poslány. Kam příběh směřuje ve svém finále, je jasné, ale mnohem důležitější jsou fantastické gagy a hudební čísla. Anny tu má skvělé možnosti převleků za dětskou Baby, moderní dívku, námořníka i nevěstu. Je toho hodně a všechno je to báječné. Největšími hity filmu jsou písně Ich liebe Dich, I Love You, Je t'aime a Auf Wiederseh'n Baby! Nechybí také narážka na to, že už tehdy Anny chodila se svým budoucím manželem boxerem Maxem Schmelingem a dokonale drsný Lamačovský humor v podobě neurvalého černošského vrátného, který chrání chovanky internátu. Nově také po zkušenosti s originálním filmem - se Saxofon Suzi, který Baby zremakovala, jsem s Baby i nadále spokojena. Suzi je výtečný film a na obou verzích je nádherné sledovat ten pokrok, který se odehrál na všech frontách na přelomu 20. a 30. let. Ovšem při vědomí Falešných dvojčat, kde jsem se mohla rozplynout nad dokonalostí párování Anny a Adolfa Wohlbrücka, tady byl zatím jen příjemný, leč knírek mu dodal podstatný esprit. ___ Na DVD vyšlo společně s krátkometrážním filmem Das Glück kommt über Nacht. ()