Tri atraktívne ženy v najlepších rokoch spája nielen priateľstvo, ale aj firma, v ktorej pracujú ich manželia. Tí sa však správajú k nim násilne alebo nevšímavo. Jeden svoju ženu bije, druhý skrýva doma zbraň ako gangster a tretí odmieta sex, pričom skrýva časopisy s gay pornom. Všetci traja muži onedlho naraz tragicky zomrú. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať a nezodpovedajú skutočnosti. (TV JOJ)

Recenzie používateľa troufalka k tomuto seriálu (4)

Episode 4 (2019) (S01E04)

Koho by to napadlo, že to bude zachraňovat pošuk v trenclích? ()

Episode 5 (2019) (S01E05)

Teprve s příchodem Jiřího Maryšky to dostalo správné grády. Dneska mě nejvíc bavil on. ()

Episode 6 (2019) (S01E06)

Maryško opět perlil, doufám, že dostane více podobných rolí, moc mu to sedí. Bavil mě Jan Vondráček a samozřejmě šelmice Jitka Čvančarová. ()

Episode 8 (2019) (S01E08)

Černé vdovy jsou takový malý český fenomén. Námět je dobrý, dialogy dobré až famózní, herecké obsazení i výkony jsou skvělé. Přesto je výsledek spíš průměrný. Možná je to tím, že při kombinaci žánrů je vždycky jeden potlačen. I tady jde spíš o dobrou komedii a podprůměrnou detektivku. Přitom jednotlivé figury byly hodně zábavné. Jan Vondráček jako značně stylizovaný Pražák (od počátku bylo jasné, že v tom jede), pak nastoupil Jiří Maryško, který to jako podivín 1. kategorie totálně zabil. I vedlejší role totiž stály za povšimnutí, třeba pikolík Petr Buchta byl hodně výživný. ()