Tri atraktívne ženy v najlepších rokoch spája nielen priateľstvo, ale aj firma, v ktorej pracujú ich manželia. Tí sa však správajú k nim násilne alebo nevšímavo. Jeden svoju ženu bije, druhý skrýva doma zbraň ako gangster a tretí odmieta sex, pričom skrýva časopisy s gay pornom. Všetci traja muži onedlho naraz tragicky zomrú. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať a nezodpovedajú skutočnosti. (TV JOJ)

Recenzie používateľa johnnie78 k tomuto seriálu (2)

Episode 1 (2019) (S01E01)

Dvě za to, že jsem to dokázal dokoukat až do konce. Finský originál je údajně temný thriller, ale my Češi z toho zase musíme udělat stupidní pseudokomedii s debilními dialogy a naprosto imbecilním chováním postav. Ale co já vím, třeba se tady zase objeví Amerika z toho, že si tam Pražáci dělají srandu z Moraváků, a bude z toho zase celonárodní fenomén. ()

Episode 8 (2019) (S01E08)

Neviděl jsem všechny díly, ale ten poslední zrovna ano, a závěr byl velmi slabý. Tedy pokud se hned nechystá druhá série. ()