silentname

"All For Nikki" nakoniec asi funguje vo všetkých aspektoch. Vie pobaviť, je to miestami celkom dramatické, má to v sebe aj kriminálnu zápletku a niekedy sa zrazu udejú celkom krvavé momentky. Takže v tomto smere film vôbec neklame. Má to niekoľko lepších a niekoľko slabších postáv, no súčasne to miestami nevie úplne využiť svoj potenciál k tomu, aby to bolo zaujímavejšie. Je zaujímavé, že Charlie Saxton tu má hrať sedemnásťročného chalana, pričom na prvý pohľad mi bolo jasné, že musí byť oveľa starší. Nikki ako postava pôsobí málo využitá a súčasne mám pocit, že toho o nej moc nevieme. Viac je to všetko Kylov príbeh. Je ale zaujímavé sledovať ako sa môžu veci zvrtnúť jediným telefonátom na 911 a nesprávnymi ľuďmi na nesprávnych miestach. Má to niekoľko symaptických postáv, záver je dobre spracovaný a myslím si, že to má aj celkom dobrú a relatívne originálne spracovanú love story. Všetko v jednom balíku. Ja som si sledovanie užil a malo to niečo do seba. Ak chcete, myslím si, že si film pokojne čeknite. Je tam toho dosť pre všetkých. Hodnotenie: B ()