Lidský vězeň se ve vesmíru seznámí s miloučkým mimozemšťanem, který dokáže zničit planetu, a vydá se na mezihvězdné dobrodružství za záchranu světa. (Netflix)

Recenzie používateľa Sashmen13 k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2018) (S01)

Těžko zařadit tenhle kousek, na jednu stranu některé scény mě nutí zalézt pod virtuální peřinu a dělat, že nejsem, jak jsou "vtipné", ale pak přeřadí a rozjede slušnou emocionální jízdu. Některé charaktery jsou super (mooncake, ai v lodi, furry guy) a některé na přesdržku (záporák, hlavní protagonista,atd.). Každopádně, not bad. Sci-fi je to udělaná dost slušně. ()

Série 2 (2019) (S02)

Slabší začátek, prostředek a docela silnej konec. Bohužel, show často vezme jeden otravnej trait na postavě a vyžene ho na maximum. Potom je docela problém přežít některé epizody, které se často točí jen kolem této jejich, ech, speciálnosti (jo, koukám na tebe ty šesti-oká zelená sračko tri-BORE, clarence ten slizkej kryso-sysel z dimenze aušus, zasranej lord-commander, nejhorší jméno na světe, ten magor v telletubbies oblečku a ještě by se našlo...) Celkově to vypadá, že scénaristi jsou schopní vyplodit dobrou věc, jen prostě a jednoduše nechtějí, a tak jsem zkouknul místy retardovaný, avšak v závěru zajímavý příběh. ()