Keď sa Kira (Rebecca Forsythe) jedného rána zobudí, zistí, že sa jej krásna pokožka začína deformovať a rozpadať. Zostane na úplnom dne a ani po návšteve jej doktorky Croberovej (Barbara Crampton) sa jej stav nezlepší. Zhodou náhod Kira objaví spôsob, akým krásnu pokožku získať späť. Ide to tak, že svoju pokožku nahradí pokožkou niekoho iného. Tento moment odštartuje zbesilú túžbu získať späť predošlú krásu za každú cenu. (Marceloo)

CharlieSs

Na začátku jsem počítala s tím, že sem nakonec hodím odpad, protože takový filmy mě moc neberou (jo, přesto na ně čumím, zejména z důvodu nedostatku dobrých hororů), ale nakonec to bylo fakt dobrý. No, jednoduše dobrý. Bylo to ale na druhou stranu dost chaotické a občas moc zamotané a přehnané (ghosts, ect.) Hlavní herečka byla ale krásná, takže mi nevadilo ji sledovat a lesbická zápletka taky nebyla zlá. Konec... zvláštní. Dodávám: absolutně úžasný soundtrack, ()

Katcat

Já v podstatě tyhle psychedelické filmy obdivuju, bývají náročnější na pochopení, i když to není tento případ. Za mě rozhodně plus pro loňský rok, jeden z těch silnějších článků, co zvedá průměr už tak mizernému, hororovému žánru posledních let. ()

misbos

Nějakou základní ne úplně debilní myšlenku to má, ale to je tak všechno. Zpracování je tak otřesně laxní, až to bolí. Herecký "výkony" strašný, scénář "dali jsme si kávičku a šlo to samoučko", záběrování "jak nás to zrovinka napadlo", obraz a zvuk mimo, postsynchrony jak z český televize. Běs a hrůza, vážení, běs a hrůza. ()

mimozakon

... Alebo o úplnej zhovadilosti a slečně, resp starej paní, ktorá sa podujala experimentu na omladnutie a bola nútená hrať sa na zlodeja kože. (2 kožičky z 5) ()

Shanen29

Dobrý body horor. Při pohledu na určité sequence běhal mráz po zádech.Mám rád horůrky s tímto námětem.Jsou nepředvídatelné a dokáží překvapit v tu nejnevhodnější chvíli. ()

GeorginaAnne

Moc jsem nevěděla co na mě v tomto filmu bude čekat a hodně jsem přemýšlela zda se do něho pustit ale velmi mne to překvapilo. Zápletky a hlavní zvrat jsou překvapivě dobré a já díky nim vydržela až do konce. Rebecca mi na roli Kiry sedla téměř dokonale ale jak už bylo zmíněno tak chování postav občas postrádá veškerou logiku. Když odhlédnu od všech negativ tak film není vůbec špatný a hororově je natočen velmi dobře. Jen je velká škoda, že na Replace nebyl větší rozpočet, dokázala bych si představit, že je to zpracováno precizněji. ()

blexster

Dobře propracovaná reklama na Avon. Nebo spíše antireklama Hmm. Sice nic zápletka nic moc a logika poněkud chatrná, ale zpracování a celkový feel se celkem povedl. Jinými slovy, máte-li problém se svým věkem vykašlete se na nějaké mastičky a omlazovací kůry, zkrátka plácnete si na sebe cizí kůži a tadáá směle na ulici užít si nově nabitého mládí XD ()