Uiheomhan sangkyeonrye 2

• Južná Kórea 위험한 상견례 2 (viac)

Han Chul-soo (Jong-hyeon Hong) je pohledný flákač, jehož rodiči jsou mistr zlodějů a skvělá padělatelka, Park Young-hee (Se-yeon Jin) naopak pochází z policejní rodiny a i jí je předurčeno vstoupit do sboru. Když otec Young-hee pronásleduje Chul-sooa, aby dopadl jeho rodiče, dojde k nehodě a Young-hee zůstane uvězněna v autě. Chul-soo ji zachrání, stačí jeden pohled a oba se do sebe zamilují. Ani jedna z rodin ovšem netouží po tom, aby ti dva spolu chodili a vzali se, proto se je všemožně snaží rozdělit. (LangiJ)

kaylin

Pokračování předchozího snímku, které se snaží o šílenější zápletku, kde už ani tak nejde o rodinné vztahy, i když i na ty nakonec dojde. Hlavně jde o to, do jakých bláznivin se postavy dostanou. A celkem se daří udržet divákovu pozornost, protože některé scény jsou originální a nápadité, až už to hraničí se sci-fi. Hezky mi to v některých momentech připomnělo seriály ze 60. a z 80. let. ()

LangiJ

Pohodová komedie/drama s trochou akce. On je synem zloděje a podvodnice, ona pochází z policajstké rodiny. A osud tomu chtěl, aby se zamilovali. Nastalá situace nevoní ani jedné z rodin, čímž dochází k sérii vtipných událostí. Není to naštěstí žádná ztřeštěná komedie, v druhé půlce navíc humoru ubývá a děj se soustředí spíš na řešení případů vražd. I tohle je zpracováno odlehčenou formou, takže to nijak nerušilo celkové úsměvné vyznění filmu. Přeloženo. ()