Televizní komedie o jedné „přenádherné" dovolené... Manželství Aleny Koutné (D. Kolářová) a Petra Bucka (P. Zedníček) po letech zevšednělo. Rozhodnou se proto, že si vyjedou na zájezd, daleko od zdí svého domova, od známých. Jaké je ale jejich překvapení, když po příjezdu na rekreační pobyt zjistí, že jsou účastníky seznamovacího zájezdu... (Česká televize)

Peabody

dobový průměr nezávazné zábavy, nejsou tu ani soudruzi, ani moc komunální satiry, pár přijatelných herců si vydělaává na chlepa. není to ostuda, ale taky nic na zapamatování. Kolářová se Zedníčkem spolu neladí tolik jako s J Hanzlíkem. Oba jsou dobří, ale tak nějak vedle sebe, ne spolu. ()

vinducha

Love Island z 84. ve spřáteleném Rumunsku .Jak píše 6thSun  , 2 herci ve vedlejších rolích  docela převálcovali manželské duo . Pan Cízler jako malý velký loudil a p. Wimmer jako ultraslizák. ()

Bohdy67

Nenadchne ani neurazi... Mám rád Pavla Zedníčka, ikdyž byť tu byl hlavní postavou, více se zde ukázal pan Wimmer s panem Císlerem... Scénář a vše okolo byli ovšem hloupé a jednoduché. Vlastně po deseti minutach je jasné co bude... možná po pěti :D Na dlouhé zimní večery ano, ale bez jakéhokoliv očekávání. 41% ()