UFC Fight Night: Gustafsson vs. Teixeira

(relácia)
  • USA UFC Fight Night 109 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA / Švédsko, 2017

malylada

Tak další mé UFC z místa dění a musím přiznat, že Stockholm mě jako město uchvátil. Fanoušci ze Švédska byli na jiných Fight Night hodně slyšet, nebylo tomu jinak i dnes, nicméně jsem čekal ještě bouřlivější kulisu. Také mě překvapilo, že na takový hlavní zápas nebylo vyprodáno. Aréna je přitom fantastická, plocha o něco menší, ale hala se táhne neuvěřitelně do výšky. Ze všech hal určitě ta nejvíce imponující, ale celkově to nepřekonalo galavečer ze Záhřebu. Hlavní zápas opravdová lahůdka a vzhledem ke kurzům jsem chtěl střelit Glovera. Věřil jsem mu, ale Guss ukázal perfektní gameplan a pohyb, se kterým si Glover nedokázal poradit za celou dobu. Naprostá dominance, vymazání soupeře a až neskutečné, jak tam ty háky procházely, jako z Mortal Combatu. Dojemná tečka požádáním o ruku a jsem zvědavý, co nyní s Gussem. Možná dostane Volkana, který opět jako outsider předvedl neskutečný zápas, který utišil halu. Nicméně pro mě velké nechuť k Cirkunovovi, který po nemasné ráně zabalil zápas. Rozhodně vypnutý nebyl a jako válečník se zrovna neukázal. Za mě velký výkon Hermansson, u kterého si člověk posteskne, když si představím, že mohl místo něj zápasit Vemola. Taktéž Sobotta, na kterého si nepřišel Saunders, nenašel žádný recept a vše na jednu branku. Sobotta se zlepšuje zápas od zápasu, když si vzpomenu na jeho výkon v Záhřebu. Tvrdost, zlepšený postoj a nehovořím o jeho silném graplingu. Jsem zvědavý, kam až může dojít. Akhmedov konečně použil i zemařinu a pomohl si tak k vítězství i přesto, že jako obvykle fyzicky odešel. Hassan převedl tristní obranu jako Camozzi, který je naprosto tragický a sotva ubrání takedown. Přesto, že Taleb zápas zvládl, tak mladíček Enkamp udělal dojem na všechny přítomné. Pohybem mi připomínal hodně Wonderboye a jsem zvědavý, co předvede v plném kempu. O největší obraty už skoro prohraných zápasů se postarali fantasticky Hadzovič a Velinkovič. Musoke předvedl salsu jako profík..... Bonus za největšího šaška dostává Till, který v ringu dělal, jako by dominantně soupeře přejel a ve třetím kole, kde nikterak nezářil, předvedl strašného šaška. Mizerný výkon nad borcem, u kterého jsme si už v Hamburku říkal, že nemá v UFC co pohledávat, ale Till se cítil jako pán.....smolař večera určitě Reza, kterého dle mého okradli rozhodčí. Jinak se musím pochlubit svými úlovky, oba nesmírně sympatičtí, vstřícní a naprostí profesionálové Jimi Manuwa a Stefan Struve !!!!: https://www.instagram.com/p/BUmVdjnBF8H/?taken-by=pajiiik https://www.instagram.com/p/BUmWpkPhbhW/?taken-by=pajiiik ()

ConanVJ

Hermansson vs. Nicholson 5*Pěkný rychlý zápas, který je většinu času na zemi. Ukončený TKO............ Enkamp vs. Taleb 3* Celkem nezáživný zápas bez ukončení před limitem. .......... Alhassan vs. Akhmedov 4* Pěkný zápas, ve kterém měli oba bijci pěkné šance. Škoda, že to není ukončené. .......... Sobotta vs. Saunders Parádní zápas, který je ukončený TKO. ........... (5) Oezdemir vs. (7) Cirkunov 4,5* Hodně rychlý zápas ukončený TKO. ........... (1) Gustafsson vs. (2) Teixeira 5* Parádní zápas, který končí KO. Vítěz rozebíral poražené kolo po kole až to nakonec padlo. Pěkný fight. Celkově opět povedený event, ve kterém dominuje hlavní zápas večera. 80% :) ()

bobstock

Průměrný večer s né moc známými jmény si říkám. Pak nastoupil Švéd s Brazilcem a vše otočili do neskutečných výšin. Krásné přesné zvedáky a nesmrtelně bojovné srdce Brazilce vyhnalo přesvědčení o šedé obyčejnosti. Gustafsson míří k titulu a budoucí zápas bude určitě velmi výživný. ()