Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil lebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy" Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky" ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske... (Continental film)

Gagin

Chce se to tvářit jako Snowboarďáci, netváří se to tak. Absolutně nic originálního, vtipu sakra málo a ještě tak debilní příběh. Suchařípa naprosto trapnej herece neherec. Naopak překvapil Pavel Nečas, ten zahrál toho týpka slušně a alespoň trochu vtipně. ()

tompolicky

Odpad, jedna nebo dvě hvězdy?... U filmu s rozpočtem deseti milonů a z toho je třetina od sponzorů.... Opět se ukazuje inteligence zdejší rádoby honorace. Kdo hledá ve filmu nějakou hlubokou filosofii či logično, nemá o filmové tvorbě páru... Pohodová letní crazy-teenage-komedie z krabičky " na zkouknutí super " je bezvadně herecky obsazená, vtipná, s perfektní výpravou a sound-trackem... Jasně některé gagy jsou už remakem posté, jiné jsou originální a nové... Celkově působí komedie svěže, letně a je to pecka na odreagování, ne na hledání hloubky jak si zdejší trotlové myslí.... Průměrně inteligentní člověk se zasměje a film si užije, stejně jako já, moji kamarádi i rodina. Určitě doporučuju, chtěl jsem dát čtyři hvězdy, ale dávám 5 díky zdejším vymytým filozofickým mozkům, kteří ji zbytečně ubírají.. ()

matty76

Tak jsem zase viděl trailer a ve filmu mne pak už bohužel nic nepřekvapilo. Na můj vkus dost úchylný film, pro své děti ani nemůžu zatím použít.U Snowboarďáků sexuální sceny ,,jakžtakž,, fungovaly, tady bohužel ne. Strašně naivní, osamělé 4 krásné holky, klinická smrt v případě absence wifi a elektřiny....nevím, moc jsem prostě tomu nevěřil.Asi jsem už stará škola. ()

Gugos

Opět zdejší klasika...:-) :-( lidí ví o čem to je ...nesnáší tento typ filmů a stejně na to čumí a pak tady kydají hnůj....naprosto super film na dané téma ...pohodově zahrané s vyčnívajícím Pavlem Nečasem ten je naprosto geniální :-))) za mě super oddychovka o současné dementní mládeži :) ()

CHIPOSS

Ten film je tak blbej až je prostě skvělej. Pokud člověk přijme to, že tam hrajou neherci, tak se prostě baví. A pokud by mu nestačilo tohle, tak rozhodně to herecky zachraňuje Pavel Nečas. Protože "joke"..😁 ()

Pavlis.xxx

Stojí to těm "hercům" za to? Kolik za tohle berou peněz??? Myslel jsem,že Rafťáci a Snowboarďáci jsou hloupé komedie,ale tohle se je snažilo celé vykrást, nebylo to vůbec vtipné, herecké výkony katastrofa, soundtrack nuda a ty zoufalé příběhy postav a následná cucačka na konci to je prostě to co nechcete vidět. Pustil jsem si to jen kvůli Mišíkovi,který stejně neoslovil. Jedna hvězda za pointu kolo vs. mobil a přírodu jinak naprosto zbytečný film ()

masek

Podobnost s Rafťáky. Nic k zamyšlení, lehká letní zábava. Ale lidi to maj rádi. Adam Mišík mne trochu zklamal, ale on se ještě najde. Má stejně skvělý hlas, jako jeho otec. ()

JerryPilsen

V kontextu děsivě debilních komedií se jedná o veledílo.Děj se jakžtakž rozjede a slušně se hláškuje.Škoda přihlouple přeslazeného konce. ()

DžejPý

Inspirace Rafťáky a Snowboarďáky z toho čiší skoro pořád. Jen se používá jiný sportovní nástroj... Pro jízdu na kolech měli tvůrci raději najmout dubléry, některé záběry usvědčují herce a herečky, že na kole snad seděli poprvé až při natáčení. Hvězdy jsou za pěkné lokace a naději, že by snad někoho mohl film inspirovat (a poté vymění virtuální vztahy za reálné). ()

Janikk97

Já nevím, ale podle mě jsou Bajkeři film, který neurazí, ani nenadchne. V podstatě ale splňoval vše, co jsem od něj očekávala. Nenáročný děj, celkem fajn herecké obsazení, nastíněný problém dnešní pubertální generace - závislost na sociálních sítích... za mě dobrý:) ()

r3musko

Chalani sedia doma pred počítačom, tak sa otec rozhodne, že ich pošle na cyklovýlet. Ale bez neho. Pošle radšej svoju príťažlivú priateľku. S troma pubertiakmi. Veď čo by sa mohlo pokaziť. Našťastie zhodou okolností sav rovnakom čase a na rovnakú trasu vydajú aj 4 mladé dievčatá približne v ich veku. Uznávam, že ak to napíšem takto, trochu cítiť, že zápletka pokulháva. Okrem toho som si film užíval. Vtipy sú jednoduchšie a dej je rozprávaný v svižnom tempe (95min stopáž). Dosť mi to pripomína Snoľborďákov, tam som dal asi podobné hodnotenie. ()

Pepa.Pepina

Je to blitka která nestojí za Váš čas. Už to nebylo ani směšné. Prostě trapná scéna za trapnou scénou, pokusy o vtipy. Už toho prosím Vás nechte a takové hovadiny netočte. Režiséra i scénáristu zavřít na doživotí. Byl jsem nucet koukat v rámci cesty v autobuse. Hvězda za to, že to bylo lepší než čučet v buse večer z okna. ()