Prcek

USA, (2017–2018), 25 h 13 min (Minutáž: 39–55 min)

Humberto Busto, Alejandro Aguilar, Mauricio Mejía, Dolores Heredia, Diego Mendieta, Laura Osma, Marco de la O, Rodrigo Abed, Luis Fernando Peña (viac)

Jeho postava je možná malá, ale jeho plány jsou obrovské. Joaquín Guzmán, zvaný El Chapo, se hodlá vypracovat z bezvýznamného mafiánského poskoka v největšího narkobarona všech dob. Neštítí se ničeho - bude klidně vraždit, vydírat boháče nebo podplácet prezidenta... (TV Prima)

Recenzie používateľa angel74 k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2017) (S01)

Oproti seriálu Narcos je El Chapo docela slabota, přinejmenším tedy prvních sedm dílů úvodní řady. Poslední dvě epizody z vězení mi připadají o třídu lepší než ten poněkud rozvleklý začátek. Mám ale dost zásadní problém s představitelem mexického narkobarona Joaquína Guzmána. Nemůžu uvěřit tomu, že by někdo takový mohl budit respekt. Nicméně vzhledem ke zlepšení kvality ke konci série jsem celkem zvědavá na pokračování. (65%) ()

Série 2 (2017) (S02)

Druhá série je pro mě rozhodně zklamáním. Seriál sice přidal na spádu a akčních scénách, což však ještě neznamená, že by s tím šla ruku v ruce nahoru kvalita. Přestřelky jsou jeden velký chaos, ve kterém se dá jen těžko orientovat a zásadní problém s představitelem El Chapa se nijak nezměnil. Ten chlap prostě nebudí respekt, a tak stále nedokážu uvěřit, že by mohl být v dané době nejmocnějším narkobaronem Mexika. (60%) ()

Série 3 (2018) (S03)

Buď jsem si už zvykla, anebo je třetí série přece jen povedenější než ty dvě předchozí. Akorát představitel El Chapa mi připadal pořád stejně marnej. Jedině když mu ve vězení olepali bujnou kštici, tak z něj respekt najednou šel, což je docela paradox. (70%) ()