Dodooknom, dodooknim

• Južná Kórea 도둑놈, 도둑님 (viac)

V príbehu sa stretávame s tromi ústrednými postavami, z ktorých každá svojim spôsobom bojuje proti skorumpovaným štátnym orgánom a skupine boháčov, ktorá nimi manipuluje. Jang Dol-Mok (Ji Hyun-Woo) a Kang Soo-Joo (Seohyun) boli kamarátmi odmalička a bývali na rovnakej ulici. Soo-Joo bola nenápadnou šedou myškou a Dol-Mok obľúbeným šermiarom. Keď sa po ukončení strednej školy ich cesty rozídu, ešte netušia, v akej pozícii sa stretnú v budúcnosti. Po viac ako desiatich rokoch pracuje Soo-Joo ako vyšetrovateľka úradu prokurátora a Dol-Mok je vyštudovaný právnik. Práve keď je Soo-Joo poverená svojim šéfom Han Joon-Heem (Kim Ji-Hoon) aby vyšetrila jedného z bohatších ľudí v meste, objaví sa neznámy zlodej "J" a začne jej pomáhať. (Eawy)

Krysap

Pozitivně hodnotím pěkně a citlivě zpracovaný vztah otce a synů. Plus dobré herecké výkony hlavních mužských představitelů. Jinak to ale není žadná sláva, naprosto nelogická je délka padesáti epizod, přestože příběhu by stačila maximálně tak poloviční stopáž. Ale hlavně, a to prostě nedokážu skousnout, děsně mi lezlo na nervy, jak se všichni honili za originály map, když vy bohatě stačily kopie, které už měli, a ještě by vlastně stačila i jedna, kdyby byla snaha hledat na víc místech.. ()