Rusko,
2009, 20 h 15 min
(Minutáž: 45 min)
Epizódy(27)
-
Podstava (S03E01)
-
Mstitěli (S03E02)
-
Gosť (S03E03)
-
Něnavisť (S03E04)
-
Rok-n-roll živ (S03E05)
-
Častnoje dělce (S03E06)
-
Bezumnyj uik-end (S03E07)
-
Smerť po tělefonu (S03E08)
-
Sanitar (S03E09)
-
Druzja (S03E10)
-
Virtuoz (S03E11)
-
Zakon mesti (S03E12)
-
Pesočnyj čelovek (S03E13)
-
Korporacija samoubijc (S03E14)
-
Oborotěň (S03E15)
-
Ně bojsja, ja s toboj (S03E16)
-
Ment pozornyj (S03E17)
-
Krasnyj brilliant (S03E18)
-
Killer (S03E19)
-
Kvadratnyj metr (S03E20)
-
Doslovnyj perevod (S03E21)
-
Kartina (S03E22)
-
Perevertyš (S03E23)
-
Žizň na export (S03E24)
-
Zolotaja oseň (S03E25)
-
Těmnota (S03E26)
-
Vojna (S03E27)
Hrajú
Konstantin Anisimov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Volkov
Sovietsky zväz
Andrej Siganov
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Roman Jaroslavcev
Sovietsky zväz
Michail Sidaš
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Konstantin Kajnov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Kabanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jevgenij Bulgakov
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Krasovskij
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Karpov
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Vadim Smirnov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Veličko
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Oris
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Sincov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ljubov Povolockaja
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Janutš
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Roman Murzin
Najlepšie seriály:
Klinika Grace (2005) (seriál)
Alexandr Maslov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)