Sheldon Cooper je mimoriadne nadané dieťa a vďaka svojej genialite preskočí niekoľko tried a už vo veku deviatich rokov je umiestnený na strednú školu. To sa príliš nepáči jeho staršiemu bratovi Georgiemu, ktorý ho musí strpieť vo svojej triede. Sheldon medzitým hľadá v radoch žiakov i učiteľov jedincov, ktorí porušujú školské pravidlá, čím lezie na nervy všetkým zúčastneným. (TV Markíza)

Nini650

Konečně Sheldon jakého máme rádi, neuvěřitelně otravný, asociální genius. Celá jeho rodina je bláznivá, malá Misy nezapre svou věčně sarkastickou babičku a obě postavy jsou prostě super. Sheldon jako takovy sice moc hlavní postavu nepřipomíná (nebýt názvu a občasných průpovídek Jima Parsonse) ale jako sitkom z jeho dětství se to povedlo lepe než jsem čekala :) ()

Lady_Gaga

Pilot je pro mě těžkým zklamáním... Doufám, že další díly budou lepší, jinak s mladým "rádoby" Sheldonem (který mu není podobný a ani chování neodpovídá), definitivně končím :-( Mimochodem já mám ve svém okolí mladého Sheldona a ten je vizáží i chováním téměř identický. Škoda, že Chuck Lorre si s výběrem hlavní postavy a Sheldonovy matky nedal větší práci. To, že je matka mladého Sheldona dcerou představitelky matky staršího Sheldona je na nic, když jí ani není podobná :-( UPDATE: Tak ani po pěti dílech z toho nadšením nechrochtám, vzdávám se. ()