ricci.s odpad!

Jakožto najväčší hororový exprd si myslím, že túto dementnú kokotinu dokážu oceniť len najväčší hororoví znalci ako ja :) Ale nie, robím si prdel. Len som presvedčený o tom, že tu čoskoro takýto komentár pribudne, pretože niečo tak debilné dokážu oceniť len úplní psycho(r)-magori. Tí v tom možno niečo nájdu. Pre mňa to bola strata času a jeden z megaodpadov roka. Po nevydarenom maturitnom plese sa skupinka teenagerov vyberie na menší výlet do opustenej väznice uprostred lesa. Keďže predtým pojedia hríbiky, tak som sa spoliehal na to, že film bude aspoň niekde na úrovni „Shrooms“ či „One Way Trip“. Žiaľ, mýlil som sa. Kto sa chce hodinu a pol dívať na skupinku netalentovaných zhulených teenagerov, ktorí sa poflakujú po lese či starej barabizni a vedú totálne jalové dialógy, tak smelo do toho. Občas sa im tam zjavujú fantazmagorické výjavy, ale to je asi tak všetko. Film nemá ani žiadny normálny dej a o horor sa to ani neobtrie. Horor je to iba dopozerať do konca. Radšej sa to mohlo volať The Hovno Farm. ()