Fall, rozverná postarší dáma, která má sice dobré úmysly, ale často zachází do extrémů, je zanedbávaná vlastní rodinou. Jednoho dne se jí v tomhle bouřlivém světě dostane trochu kýžené společnosti. Když narazí na Adama, mladého a zoufalého pouličního muzikanta, který prodává své klávesy, z rozmaru si je od něj koupí pod záminkou, že se chce naučit hrát na piano. Podezíravý a obezřetný Adam souhlasí, že ji bude učit. Záhy se tak ocitne uvězněn na plachetnici s jednou troufalou dámou. Časem se mezi oběma nesourodými dušemi zrodí upřímné přátelství. Než však Adam stačí objevit svou novou víru v život, dostihne jej jeho zločinecká minulost, která by mohla všechno zničit. Mezitím začne na povrch vyplouvat nenapravitelné tajemství, které Fall celou dobu skrývá. Když se do toho vloží i Fallina rodina, oba přátelé se ze všech sil snaží jeden druhého chránit, zatímco se jim hroutí svět. Adama tíží nesplněný slib, který dal Fall, slib, který je i přes svou kontroverznost hluboce lidský. (Cinemax)

iz67

Trapná sentimentální sragora, kde je všechno prvním plánu a dopředu jasné. Fetak změnili se ve starosltiveho parťáka, nejúžasnější babička s tajnou vážnou nemoci. A nejlepší část je jejich skládání PÍSNĚ - to je skutečný joke. ()

kolemjdouc

Tenhle příběh nenechá chladnými ani ty nejotrlejší.Vynikající kamera která si poradila i se stísněnými prostory v podpalubí lodi,.Výstup s mafiánem ten tam byl navíc .Herec v roli šlápl vedle.Dobrá režie. ()

slunicko2

Vše je tak easy, až je to plytké. Vlezlá babka a kluk bez charismatu představují červenou knihovnu, co si hraje na umění. A nic nepomůže, že se to odehrává v San Diegu a že to někoho přece jenom osloví. ()

Enšpígl

Dostalo mě to. Dva lidi, mladý kluk tak trošku průserář a babička, kterou už dohání staří. Moc se to k sobě nehodí co ? Jeden lítá v maleréch, druhá už nemá sílu na splnění snu a pak přijde konec a já jsem na sračky, protože je furt kolik ti je, je fuk s čím se v životě potýkáš, ale nikdy nebude fuk jaký jsi člověk. Hodnocení na imdb a rajčatech je mě v tomto případě mnohem bližší než to zdejší. ()

Malarkey

Krásný, lidsky procítěný film o setkání dvou naprosto odlišných lidí, kteří si k sobě naleznou cestu a ještě si nevědomky duševně pomůžou. Pár takových filmů jsem už viděl a pokaždé to byl velký zážitek. Zážitek hlavně v tom, že mi pokaždé dá naději v lidskost, která mi v dnešním světě trošku chybí. ()