Chlapec, který spatřil vlkodlaka

• USA The Boy Who Cried Werewolf

Malý Richie si s otcem vyjede na výlet do srubu hluboko v lesích. V noci je přepadne podivné stvoření a otce pokouše. A pak už se začnou dít hrůzostrašné věci. (oficiálny text distribútora)

Han22

Tady je zase odpadů... a on je to přitom úplně průměrný rodinný horor. Kluk ví, že jeho táta je vlkodlak, ale nikdo mu to nevěří. Takových filmů se 80. letech točily desítky a i když tenhle není nejpovedenější, žádná hrůza to není. Dolů to bohužel sráží kromě otravné hipízácké sekty také to nejdůležitější - maska vlkodlaka a efekt proměny jsou mizerné a vypadají jak z české televizní pohádky. Jo a taky mě naštvaly upírské inovace - odkdy na zabití vlkodlaka stačí probodnout srdce kůlem? ()

tremors

I s přihlédnutím na dobu vzniku je Chlapec, který spatřil vlkodlaka pořádná sračka. Masky jsou naprosto děsný (ne děsivý, ale děsný) a herci taktéž.. Představitel toho kluka mě celou dobu štval a přál jsem mu, aby ho ten vlkodlak zblajznul. Jediné plus, je pro mě těch počátečních pár minut, kdy se vlkodlak schovával za keřema. ()

zdeny99

Mě tahle stará, béčková záležitost fakt bavila. Zabavný to je, napínavé taktéž. Takže mi vůbec nevadilo, že se ten vlkodlak zjevoval každou noc a ne jen za úplňku a vypadal spíš jako pavián nebo Opičí král. Vynahradily mi to ty tři rajcovní milfky (ta třicítka z karavanu, další třicítka v sektě a především 41letá Elaine Devry v roli matky Richieho). [203. hodnocení, 29. komentář, 28%, 959. nejhorší film] ()

drankeryth

Ochh, nie. To bol teda horor o vlkodlakovi. Maska vlkodlaka bola na smiech a tie jeho pohyby by aj zabavili mrtveho, hlavne ked nahanal svoje obete. A ta panbickarska sekta hipisakov si len pytala zahryznutie od toho akoze vlkodlaka. Bohuzial sa tak nestalo a tie ich reci som musel pocuvat az do konca filmu, co zrovna nebolo prilis mudre to tam natrepat. Pre mna to urcite nebol horor, ale skor parodia na vlkodlaky. ()

Slimak

Na svůj silný ročník, kdy už zdaleka není žádný filmový ani hororový pravěk, je tento film nechutně prázdný a zastaralý.Hrozný nůďo.Neviděl jsem ještě, aby něco tak trapně vožral zub času.To horory od Hammeru vypadaj slibnějš.Ale toto?Hudba kloudná nikde,vlkodlak poskakuje jako neoholenej bezdomovec,hipíci se modlí, za půl hodiny se hipíci šikují.Za další půlhodinu se hipíci došikují.Za dalších deset minut zabijou hipíci vlkodlaka.Kluk to viděl! ....a to je konec:-) ()

• Ve scéně, kdy vlkodlak (Paul Baxley) lomcuje s karavanem, by v něm nemělo nic zůstat na svém místě. Avšak při záběru zevnitř je lomcování mnohokrát menší. (TheDave)
  • V jedné z prvních scén v chatě lze na krbu vidět stín mikrofonu. (moukey)