Proč? 13x proto

• USA 13 Reasons Why
Dráma / Mysteriózny
USA, (2017–2020), 47 h 32 min (Minutáž: 49–99 min)

Tvorcovia:

Brian Yorkey

Predloha:

Jay Asher (kniha)

Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn, Justin Prentice, Miles Heizer, Ross Butler, Devin Druid, Amy Hargreaves (viac)

Recenzie používateľa Nikolas__ k tomuto seriálu (54)

Série 4 (2020) (S04)

Tak. Jak tohle vysvětlit? Bereme li v potaz předchozí série... tak, máte pravdu, je to sračka. A to hodně velká. Ale... spousta těch momentů je tak neuvěřitelně cool, že mě mrzí tuto sérii hodnotit jen na základě toho, že to dělá ostudu těm předchozím. Ne. Víte co jsem udělal pro to, abych si jí užil? Udělal jsem obří čáru za předchozími třemi. Jako kdyby neexistovaly a tohle byla jiná věc. V tom případě je čtvrtá série zábavná, i když to je slušný propad. Alex je furt super, Ovšem tu máme pořád normálně kvalitní díly i s ohledem na série předchozí (Vyhrocený Čtvrtek, a finální emoci nabitá Maturita.) ()

Vánoční prázdniny (2020) (S04E01)

8/10, Docela dost slušný rozjezd. Hlavně začátek mi přišel dost cool, pak se ale objevili poměrně zvláštně napsané pasáže, ale jinak dost dobrý. ()

Prohlídka univerzity (2020) (S04E02)

6/10 Tahle epizoda má pár dost dobře vypadajících scén, ale  scénář strašně pokulhává. Začíná linka vyhrožování Clayovi, která je fakt strašně nerealistická. ()

Valentýn (2020) (S04E03)

5/10 Kamarádi tohle je fakt debilní, nepůsobí to jako 13 reasons why - působí to uměle a bez emocí. Pár řečených věcí je krásných, to jo, kurva ale co to vlastně celý má znamenat, je to strašně neuvěřitelný. Pár scén na konci je skvělejch ale jinak fakt zklamání. ()

Školní výlet (2020) (S04E04)

4/10 Nejspíš nejhorší epizoda tohoto seriálu. Vyrazit do přírody je fajn, že maj všichni random haldy není fajn ale okay, proč to ale zase vůbec nefungovalo ze stránky zdravého rozumu. Jakože je vidět že se tam dějou fakt pičoviny. Bože můj. ()

Večírek (2020) (S04E05)

6/10 No neeee, celkem fajn epizodka, jsou tam dobrý momenty a celá ta "house party" se zajímavě vyhrotí. Jinak z pozice scénáře taky celkem bída. ()

Čtvrtek (2020) (S04E06)

8/10 Druhej nejlepší díl série, podle mého a je to kurevská sranda. Dívat se jak Clay jebe do ředitele bylo fakt sladký pokoukání. Konec prostě skvělej. ()

Přijímací pohovor (2020) (S04E07)

4/10 Fakin upe jinak tahle série funguje. Je to fakt jako kdyby jste se dívali jak někdo bije psa palicí. Je to fakt zklamávající a je těžký se na to plně soustředit, protože to prostě není zajímavý. ()

Přijetí/zamítnutí (2020) (S04E08)

69% Kurva, bylo to jakože zajímavý, vypadalo to dobře, jojojo hustý a cool, ale fakt všechno předtím, nuda, POŘÁD se řeší vztahy co neměli vzniknout nebo vznikli naprosto prazvláštním způsobem. Bože. Jessica a Justin ship je katastrofální. ()

Ples (2020) (S04E09)

4,5/10 KURVA DOPICI PRECIZNE JSEM NAD TIM PREMYSLEL - závěr. Průměrně napsaný, nucený, přehraný a hlavně konstantně stahovaný dolů fakt odfkláknutým scénářem. Končim, pardon to se nedá, bude za něco stát aspoň poslední epizoda ? ()

Maturita (2020) (S04E10)

Po třetí sérii a devíti epizodách téhle série, mi konečně zase přišlo, že se koukám na 13 reasons why. 8/10 hele. druhé shlédnutí mi dalo prostor pochopit, že je to vlastně mírně zklamávající.. .. . .. . .. .. .... . . . ... .... . ... ... .. ... .... . . . .. ..... . ... ...... První polovina výborná - potom se to zase na sílu tlačí a už to actually moc nefunguje. Jakž takž skvělý závěr to je ale mohlo to být samozřejmě trošičku lepší. ()

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

12.03.2022

Těšili jste se coby fanoušci Daredevila nebo Punishera ze zprávy, že studio Disney ve spolupráci s Marvelem přidalo tyto netflixovské seriály na streamovací službu Disney+? Pak zjevně nejste součástí… (viac)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu