Dva kamarádi, kadeti policejní akademie, Park Gi-jun (Seo-joon Park) a Kang Hee-yeol (Ha-neul Kang) jsou na opušťáku svědky únosu mladé dívky. Zločin nahlásí, ale když je policisté neberou moc vážně a odmítnou okamžitě začít s vyšetřováním, sami se pouští po stopách únosců, aby dívku zachránili. (LangiJ)

LangiJ

U téhle komedie jsem se fakt dobře pobavila. V druhé půlce se sice film přehoupne do vážnější roviny a nastupuje víc akce, ale v té první jsem se několikrát smála i nahlas. Kang Ha-neul a Park Seo-joon jsou jako kadeti s protikladnými charaktery suprový a skvěle se doplňují, obzvlášť Ha-neul perlil se svým lehce "výstředním" chováním, nadáváním, gesty a ksichtíky. Dost mě bavila i Park Ha-sun v menší roličce drsňácký policistky Medúzy. Zjistila jsem, že jsem s ní už pár filmů/seriálů viděla, ale určo si ji budu pamatovat až z tohohle filmu. Plus má u mě i pěkná hudba. Tenhle filmík rozhodně patří k tomu lepšímu, co jsem zatím letos z Korey viděla, a zas se na něj ráda podívám. Přeloženo. ()

kaylin

Docela fajn jízda, která se mi líbila hlavně proto, že se jedná o buddy movie, kde už od začátku je jasné, že si má divák s hlavními protagonisty vytvořit pouto, kdy je to děláno hlavně komediálním ražením děje. Ale to je dobře, protože když pak dojde na akci, je to docela paráda a ani příběh rozhodně nenudí. ()

Dragoni

Midnight Runners je příběhem sledující 2 kadety policejní akademie, kteří byli svědky únosu mladé dívky, ale díky byrokracii a nedostatku lidí u Policie se rozhodli dívku vypátrat dříve, než by se snížili šance na její vypátrání. Tohle je jeden z těch důvodů, proč rád koukám na korejské filmy. Dokáží udělat i z vážného tématu místama lehkou komedii, ale zachovat si tu dramatickou složku. Ano je to naivní, ale zároveň i příjemné a inspirativní. ()

EvilPhoEniX

Zpočátku mě film příliš nelákal, ztřeštěné korejské komedie mi jsou docela proti srsti, ale tohle bylo velmi povedené. Policejní Akademie a rekrut nových kadetů je u mne vítáné téma ( Tréning bych však klidně nechal delší) a hlavní dvojice kadetů je velmi sympatická a zábavná. První hodina se zaměřuje spíše na humor,výcvik a studium, ale jakmile se stanou svědkem zločinu, budou se snažit všemu přijít na kloub, Je zde jedna výtečná a velmi napínavá naháněčka a skvělé akční finále, kde potěší závěrečný fight s velmi bojově zdatným záporákem, Velmi zábavný film, který rychle utíká. 75% ()

agentmiky

Korejských buddy komedií moc není, takže s možností zhlédnutí Midnight Runners jsem dlouho neotálel. Ústřední dvojka si mezi sebou vytvořila skvělou chemii, vše jsem s nimi naplno prožíval. Celá část v policejní akademii chvílemi trhala bránici. Jenže ve druhé polovině přišel zvrat. Film se totiž mj. vytasil i s dramatickou linkou, která nastolila vážnější tempo. A když přišlo i na akci, tak se Korejci zase vyznamenali. Ti se v akčních sekvencích pohybují jako ryba ve vodě, fakt že jo (ať už se jedná o naháněčku uprostřed filmu, či závěrečné zúčtování s hlavním záporákem na klinice). Jasně, už jsem v minulosti viděl i kvalitnější korejské snímky, to bezesporu. Na druhou stranu, kvalitní buddy komedie řízlá vážnějším podtónem, to má něco do sebe. Za sebe mohu jednoznačně doporučit. Za mě 7/10 ()

• Natáčení začalo 21. listopadu 2016 ve městě Yongin v provincii Gyeonggi (Jižní Korea) a skončilo 23. února 2017. (mikki089)
  • Ve filmu hrála písnička „On Top Of The World“ od rockové skupiny Imagine Dragons a dále písnička „She Looks So Perfect“ od 5 Seconds of Summer. (BlackHood)