Veronica Love (Wendy Raquel Robinson) je úspěšná podnikatelka, majitelka realitní firmy. V lásku nevěří a žije spokojeným single životem, se vším, co k tomu patří. Její názor na lásku se však rychle změní, když pozná naprosto okouzlujícího Lance (Ross Fleming). Může slečna Love opravdu potkat skutečnou lásku? Nebo je vše trochu jinak? (alisa.upir)

alisa.upir

Viděli jste někdy úspěšnýho člověka opakovat v každý druhý větě, jak je úspěšnej? Já teda ne. A přesto takhle přesně tenhle film začíná "I'm a very successful woman.... my company is very successful..." Fujky. Navíc mi teda přijde, že ženský v tomhle filmu mají hlas (a i vypadaj) spíš jak dobře maskovanej transvestita. A sice teda tady jedou někam na víkend pro lidi se zlomeným srdcem, ale místo rozpadlého dvacetiletého manželství jedné z ženských postav, řešíme aféru slečny Love. Což teda by mě z pohledu té ženy z čerstvě rozpadlého manželství štvalo až nad hlavu. Plus teda ještě navíc dát hlavním postavám jména jako "Love", "Charity", "Angela"... někdo asi nebyl úplně při smyslech při psaní a natáčení tohohle filmu. ()