UFC on Fox: VanZant vs. Waterson

(relácia)
  • USA UFC on Fox 22 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA, 2016

malylada

VanZant jen ukázala, jak je nevyzpytatelná a především na zemi v obraně je hodně slabá. Waterson nakonec takedown otočila ve svůj prospěch, jak umí a pak to byla snadná práce. Sage prakticky to samé, bylo jasné, že Gall bude s ním dělat válecí pytel. Sage se sice zlepšil na zemi, ale předvedl prd a ani v postoji to nebylo bůh ví co. Gall je nyní přehypovaný a řekl si o Hardyho, což marketingově se mu nejde upřít snaha. Ale jeho postoj je hodně mizerný a jakmile se utká s někým, kdo má dobrou defence, tak ho někdo bez problémů vypne. Obě hvězdičky hodně zklamaly a především Sage by se neměl cpát do WW. VanZant prostě na ty nejlepší nemá a Sagevi by měli naspat nějaký strikery na rozjezd, než zemeřinu vypiluje. Je mladý a pořád je prostor pro zlepšení. Faber s přehledem, jak se předpokládalo a neměl by být jediný, kdo ukončí kariéru, viz. Pickett, který už nemá co nabídnout. Jouban i přes problémy s kardiem v určitých fázích zápasů s přehledem ubodoval Perryho. Jen to potvrdilo, že kurz byl ustřelený a do TOP15 UFC momentálně patří. Tristní je, jak Perry absolutně nepřepl na vyšší mod, plán B. Musel cítit, během zápasu, že zápas mezi prsty ztrácí a nic pro to neudělal. Pasivita, žádná výbušnost nebo něco, jak zápas zvrátit. Vanzant jen ukázala, jak je nevyzpytatelná a předevší na zemi v obraně je hodně slabá. Waterson nakonec takedown otočila ve svůj prospěch, jak umí a pak to byla snadná práce. Sage prakticky to samé, bylo jasné, že Gall bude s ním udělat válecí pytel. Sage se sice zlepšíl na zemi, ale předvedl prd a ani v tom postoji to nebylo bůh ví co. Gall je nyní přehypovaný a řekl si o Hardyho, což marketingově se mu nejde upřít snaha. Ale jeho postoj je hodně mizerný a jakmile se utká s někým, kdo má dobrou defence, tak ho někdo bez problémů vypne. Obě hvězdičky hodně zklamaly a především Sage by se neměl cpát do WW. VanZant prostě na ty nejlepší nemá a Sagevi by měli naspat nějaký strikery na rozjezd, než zemeřinu vypiuje. Je mladý a pořád je prostor pro zlepšení. Faber s přehledem, jak se předpokládalo a neměl by být jediný, kdo ukončí karieru, viz. Pickett, který už nemá co nabídnout. Jouban i přes problémy s karrdiem v určitých fazích zápasů s přehledem ubodoval Perryho. Jen to potvrdilo, že kurz byl ustřelený a do TOP15 UFC momentálně patří. Triskní je, jak Perry absolutně nepřepl na vyšší mod, plán B. Musel cítit, během zápasu, že zápas mezi prsty ztrácí a nic pro to neudělal. Pasivita, žádná výbušnost nebo něco, jak zápas zvrátit. elké zklamání. Vynikajícně se předvedl Craig, který Henriquovi nedal šanci. Po zápase si řekl o malého Noga a Shoguna. Proč né. Největší zklamáni Moontasri, který je abslutně marný borec. Krom kopu nepředvedl zhola nic a ruce nechal nejspíš v šatně. Pod tlakem nebyl schopný vracet žádnou kombinaci, jen stál jako jojo a nechal si sázet údery. Přitom jeho soupeř také žádná sláva. Hrůza. Menší hrůzu, ale dle mého nepochopitelně se sebou nechal házet Barberena. V zápasech ukazoval, že jeho obrana je dobrá a kardiem, tlakem umí zápas dotáhnout. Covington je typický válec, ale překvapil mě, že v postoji vůbec neztrácel. Takticky to zvládl i v posledním kole, kdy byl už dobře utavený. Pro mě je to borec, jako v případě Galla, dostaneli TOP zemaře, bude mít velký problém. Nicméně v postoji není tak jalový jako Gall, ale nevěřím do příštích zápasů.... Emmett s Holzmanem fantastický zápas. Neskutečné tempo a Emmett je prostě TOP. Holzman mě překvapil, ak dokázal vstávat a v postojí sekundovat. Emmett předvedl neskutečnou sílu, vynikající pohyb. Velkým handicapam mu bude proti těm nejlepším asi výška, uvidíme. Oba borce je dobré si zapamatovat... Aldana se Smith dobrá válka a rozhodčí byl v prvním kole hodně milostiv, neboť po knockdownu byla ALdana úplně mimo ve zpomalovačkách... Aliev byl jeden z mála outsiderů, který mi vyšel a docela nehezky to uválel. jeho proporce jsou neskutečně, ale zklámí, že to hrál jen na kontrolu, bez jakékoli snahy zápas ukončit. Největší propadák Mizugaki, který šel spát po první dobře trefené. Přitom ve zpomalovacím záběru nebyla ani dobře trefená a složil se jak papír. Vyhrává tak cenu za největší sklenku BW, otřesné a podělal mi tak dva tikety v počtu kol. Velké zklamání. Vynikající výkon předvedl Craig, který Henriquovi nedal šanci. Po zápase si řekl o malého Noga a Shoguna. Proč né. Největší zklamáni Moontasri, který je absolutně marný borec. Krom kopu nepředvedl zhola nic a ruce nechal nejspíš v šatně. Pod tlakem nebyl schopný vracet žádnou kombinaci, jen stál jako jojo a nechal si sázet údery. Přitom jeho soupeř také žádná sláva. Hrůza. Menší hrůzu, ale dle mého nepochopitelně, se sebou nechal házet Barberena. V zápasech ukazoval, že jeho obrana je dobrá a kardiem, tlakem umí zápas dotáhnout. Covington je typický válec, ale překvapil mě, že v postoji vůbec neztrácel. Takticky to zvládl i v posledním kole, kdy byl už dobře utavený. Pro mě je to borec, jako v případě Galla, dostane-li TOP zemaře, bude mít velký problém. Nicméně v postoji není tak jalový jako Gall, ale nevěřím do příštích zápasů.... Emmett s Holzmanem fantastický zápas. Neskutečné tempo a Emmett je prostě TOP. Holzman mě překvapil, ak dokázal vstávat a v postojí sekundovat. Emmett předvedl neskutečnou sílu, vynikající pohyb. Velkým handicapam mu bude proti těm nejlepším asi výška, uvidíme. Oba borce je dobré si zapamatovat... Aldana se Smith dobrá válka a rozhodčí byl v prvním kole hodně milostiv, neboť po knockdownu byla Aldana úplně mimo ve zpomalovačkách... Aliev byl jeden z mála outsiderů, který mi vyšel a docela nehezky to uválel. jeho proporce jsou neskutečně, ale zklamání, že to hrál jen na kontrolu, bez jakékoli snahy zápas ukončit. Největší propadák Mizugaki, který šel spát po první dobře trefené. Přitom ve zpomalovacím záběru nebyla ani dobře trefená a složil se jak papír. Vyhrává tak cenu za největší sklenku BW, otřesné a podělal mi tak dva tikety v počtu kol. () (menej) (viac)

ConanVJ

Jouban vs. Perry 4* Pěkný strikový zápas bez ukončení před limitem. Vítěz má skvělé kardio a překonal otřesení z tvrdých úderů. ............ (7) Faber vs. Pickett 5* Opravdu parádní zápas a od vítěze skvělé dominantní představení. Fakt mazec. ............ Northcutt vs. Gall 5* Pěkný zápas, trochu krvavý a ukončený submisí. ............ (7) VanZant vs. (11) Waterson 5* Hodně rychlý ženský zápas ukončený submisí. ........... Parádní event, který mě příjemně překvapil kvalitními souboji. Za mě 90% :) ()