Krátký satirický film autorské dvojice Radovan Klučka a Miloš Mazal přibližuje trudný život jednoho zarytého vlastence, pro nějž se i činnosti přinášející řadové populaci ryzí potěšení mění v trýznivě úzkostný horor. (Festival otrlého diváka)

A_FISH odpad!

Téma zpracováno tak sofistikovaně, aby poselství pochopil opravdu každný na prvním stupni základní školy, kde se i natáčelo. Sakra, ale vono jim asi nejni deset let :-O. Co to teda... ? (souhlas, že nejvtipnější na celém projektu jsou komentáře na streamu) [edit] : ...přitom první skeč dílu s názvem 1. epizoda, který jsem si pustil v domnění, že se jedná o první díl, je natočen až se sklepáckovským nadhledem a o poznání lepší zpracování. Dál z toho už bohužel čiší snaha o novodobou Českou sodu, ale je to spíš taková jako PÍČOVINA. ()

Xeelee

[FOD 2017] Tvůrci si dělaj prdel z toho jak si nějací fanatičtí bojovníci proti islámu ničí život nekončícím strachem, paranoiou a vytvářením osobních konspiračních teorií, jak muslimové ovládnou Evropu. Nic hlubšího za tím nehledejte. Je to jen poměrně amatérsky natočenej nápad se zvratem na konci, kterej nijak nenadchl. Nejlepší na celém dílku jsou komentáře v diskuzi pod videem na Streamu. | ► Islamofob ()

easaque

-2* na tento kraťas jsem narazil na Streamu a když vidím, že je i tady bez žádného komentáře, tak chci být první ;-). Veze se na vlně nálady ze strachu z Islámu, ale kromě humornému nadhledu a zároveň napjaté hororovité atmosféry nemá žádnou přidanou hodnotu. Časem si na něj ani nevzpomeneme - přesto jsem viděl nedávno švýcarský animovaný kraťas Domovina z roku 2009, který je ve stejném duchu, ale zaujal mě víc. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()