Bpeeyachat žije se svou nemocnou babičkou. Po její smrti se sirotka ujme bohatá rodina, jejíž starší dcera Viyada je zasnoubená s Monthaiem, který záhy odjede do zahraničí. I přes odloučení si Viyada s Monthaiem neustále posílají dopisy, ale veškeré dopisy za ní píše Bpeeyachat, proto když se Viyada rozhodne dále na něj nečekat a přestat mu psát, Bpeeyachat se v korespondenci rozhodne pokračovat sama, protože ho nechce zranit. Monthai jí kdysi pomohl a ona mu tím je neskonale zavázána. Po několika letech odloučení přijde prosba, zda by se Viyada mohla postarat o Monthaiovu nemocnou matku Tuptim, ta to razantně odmítne a rozhodne se místo sebe poslat Bpeeyachat. Jedinou osobou, kterou je Tuptim ochotná přijmout je Viyada, a proto její věrná společnice přesvědčí Bpeeyachat, aby se za Viyadu vydávala. Dívka souhlasí, ale problém nastane, když se po letech konečně domů vrátí Monthai. (andiek05)

andiek05

Konečně!!! Pro NA jsem se rozhodla kvůli dvojici Esther a Sean. Viděla jsem tři díly a na zbylých 16 jsem čekala více jak rok, protože nebylo nikde možné najít titulky. Naštěstí jsem se dočkala a mohla jsem to dokoukat. Příběh mě bavil, bylo to příjemné, zábavné, občas trošku napínavé, bylo to pěkné, ale ke konci už mi to přišlo docela zdlouhavé. Bylo to pořád dokola. Když už to vypadalo nadějně, něco se stalo a bylo to zase na začátku, např. jak Bpee byla oddaná Vi, že přesto všechno co ji udělala, tak jí neustále chránila a i vedlejší linie s Phong Inem a Mae. Naopak velice mile mě překvapila postava jeho maminky, ta mě bavila :-D Hezké, ale prostě bych pár dílů ubrala. ()