Mladé ženy čelí svým nejistotám a různým okolnostem, nalézají lásku i důvod pro smích. Každá sezóna představuje jiný příběh. (Netflix)

andiek05

Pořadí jsem trošičku zpřeházela, protože jsem jako první viděla třetí část "Don´t". Překvapilo mě, jak rychle se vyřešila věc, kterou jsem měla za zápletku celého děje, ale oni si samozřejmě našli další :-D K "Perfect Match" mě nalákal Push, který byl skvělý, ale trošku jsem měla problém s Mook. To, že její postava je někdy až dost nechápavá, to bych pochopila, ale občas jsem měla pocit, že nezvládá výrazy obličeje, byly scény, kdy se podle mě smála nebo usmívala a přitom ta scéna tomu vůbec neodpovídala. "Pity Girl" se mi líbila nejméně. Začátek nebyl nic moc, ale postupně jsem tomu začala trošičku přicházet na chuť, protože Fuyu a Aston byli zajímaví a trošku i vývoj. Občas mi hraní hlavní hrdinky přišlo slabší (něco jako u Mook v roli Junior). Původně jsem neplánovala vidět druhou a čtvrtou část, ale když jsem zjistila, že v "Boy´s Paradise" hraje Esther a Sean, už jsem neváhala, protože jsem je spolu viděla v Leh Ratree. Byla jsem zvědavá, jak to spolu zvládnou zde. Tato část byla pro mě nejzábavnější. Vidět Esther po vážnější roli v Leh Ratree takto a to samé Seana … :-D :-D :-D Bavil mě příběh, postavy, … Ale naopak jsem tu zaregistrovala i dost nápadné chyby (smějící se Esther, když má její postava spát, nebo scéna, kdy má Sean jasně vidět port zastrčený za trenkami), ale i tak pro mě nejlepší část z celé série. Průměrem jsem došla k průměru, takže za tři :-D ()