Hlas - Judgment Hour

(séria)
Thriller / Krimi / Dráma / Psychologický
Južná Kórea, 2021, 14 h 43 min (Minutáž: 60–70 min)

Tým Golden Time se musí vypořádat s novým sériovým vrahem se zlepšeným sluchem, který využívá svých schopností k vraždění nevinných obětí. Díky tomuto je Kwon-Joo Kang (Ha na Lee) zahnána do kouta a nucena pracovat s detektivem Derekem Jo (Seung-Heon Song). Je to vedoucí týmu policejní jednotky z Los Angeles, jehož tým se již potýkal s gangy kriminálníků. Ten je však ten typ člověka, který se řídí principem, že žádné chyby nejsou přípustné. (mikki089)

Koreangirl

Jak se to říká, nesuďte seriál dokud nevidíte celou sérii. Tak abych byla upřímná, tak jsem se během dvou týdnů prokousala třemi sériemi a tahle poslední (i když tedy byly zprávy, že bude pátá řada) tomu dala úplně jiné rozměry. Chápete, že se přes 4 série táhne skrytý příběh? A ten se ani v téhle sérii pořádně nedořeší, ale odhalí se v něm docela podstatná informace a to prosím až na úplném konci série, takže si pak jako já rvete vlasy a tajně doufáte, že na konci roku 2023 snad budete mít kliku a vyjde ta další série. Rozhodně nemám sérii co vytknout. Jsem celkem odchovaná korejskými dramaty, takže mě už tolik neštve utnutí jednotlivých dílů. Ovšem, štvou mě pak neúplné série. A tam velkou variabilitou bývá hlas Koreje. Když jsou procenta sledovanosti dost nízká, není šance se dočkat další série. ()