Thomas (Terence Hill) se na své motorce vydává na cestu do Španělska, kde si plánuje v tamní poušti přečíst knihu. Prostý a jednoduchý plán se však komplikuje, když se Thomasovi do cesty připlete problémová mladá dívka Lucia (Veronica Bitto) a žádá jej o svezení. Začíná tak dlouhá cesta starého dobrodruha a mladé dívky, kdy začnou poznávat jeden druhého a možná z toho bude i mnohem víc než jen pouhé přátelství. (mokki5)

Mamutol

Prakticky jsem vyrostl na filmech Terence Hilla a Buda Spencera. Takže ode mě máš Terenci plnej počet, ať už se v tomto komorním filmíku odehrálo cokoliv. Bitka v hospodě, pánvička, fazole, motorka, nemocná dívka a vzpomínka na přítele Buda v závěrečných titulkách ... Dík moc !!! ()

allegria

Film mě mile překvapil, jak jednoduše, prostě běží děj, a přitom má hloubku. Chtěla bych umět jednat, mluvit, chovat se tak prostě a jednoznačně, jako předvedl Terence Hill v této roli. Děj není vyprávěn pateticky, ani z nás okatě neždímá city, jak u podobných příběhů často bývá. "Když toužíme, chybí nám hvězdy..." Co mě ale hodně dojalo, bylo před závěrečnými titulky uvedené věnování "příteli Budovi"... ()

Diego75

Je to takový příjemný pohodový film u kterého nemusíte moc přemýšlet. Dávám poctivé tři hvězdičky, protože to sice není až tak skvělé, ale určitě je zajímavé vidět režijní pojetí Terence Hilla, který je mimochodem i po letech stejný frajer a ukázal nám, že se stále umí prát. ()

Radek273

Vlastně jediné pochopitelné je zde věnování na konci pro kamaráda Buda Spencera. Jinak dlouhé, nudné, a co se Bittoové týče, hrozně provokativní. A to není myšleno v dobrém. ()

hony23

Docela nudná road movie, ve které takřka 80 letý Terence Hill cestuje na svém Harleji s o 60 let mladší stopařkou. Hill ohlásil, že je to jeho herecká derniéra, kterou věnoval svému celoživotnímu parťákovi Budu Spencerovi. ()

mokki5

Viděl jsem to v italštině takže dialogy šli poněkud mimo mě ovšem díky lokalitě kde se film odehrával všechno působilo velice příjemně a mělo to i pár úsměvných momentů. Terence má pořád ještě to staré dobré svoje charisma a klobouk dolů i za pár překvapivých jemu typických bitek. Za mě milý nenáročný film na který jsem se podíval moc rád a těším se na to až se to unás odvysílá, snad někdy. Rád se na to podívám znovu ()

Pythonator

Na taliány nečekaně dobré. Terence Hill je pořád frajer. Kulisy ve španělské poušti evokují zašlou slávu špagety westernů a když si na začátku Hill balí na mašinu pánvičku, srdce každého fanouška Pravé a Levé ruky musí zaplesat. Jak rád bych namísto této nostalgické romance viděl ještě jednou pořádný western. ()

Vonter

Terence má pořád charisma na rozdávání, a i když je osmdesátka samozřejmě už znát, bože, pokud tu v osmdesáti budu, chtěl bych mít elán a fyzičku jako on. Film je bohužel hodně špatně natočený i sestříhaný a i herecké výkony velice kolísají. Někdy dokonce nemile skřípou. Až uvidíte tetičku Lucie, dáte mi za pravdu. A přitom to mohla být taková pecka! Škoda, fakt škoda. A teď trocha matematiky: jedna hvězda + Terence Hill = dvě hvězdy. ()