People of Earth

Komédia / Mysteriózny / Sci-Fi
USA, (2016–2017), 6 h 56 min (Minutáž: 20–22 min)

Wyatt Cenac, Luka Jones, Alice Wetterlund, Michael Cassidy, Brian Huskey, Nancy Lenehan, Björn Gustafsson, Oscar Nuñez, Ana Gasteyer, Daniel Stewart Sherman (viac)

Recenzie používateľa honajz k tomuto seriálu (5)

Pilot (2016) (S01E01)

První díl mne docela navnadil, jen doufám, že to nesklouzne do nějaké laciné parodie či absurdity (i tyhle náznaky tam žel vidím). Ale zatím pohoda, slušní herci i jejich postavy jsou zajímavé, trochu to připomíná seriál V (jedno jestli původní, nebo novější, téma je podobné), jen trochu - a příjemně - šmrncnutý humorem. ()

Sponsored By (2016) (S01E02)

Tak jsme se dozvěděli něco víc, komplot bude širšího charakteru, zdá se, mimozemšťani za pitomce, zdá se, jen se to celé moc motá kolem výběru sponzora. Mno, a doufám, že mluvící srnky budou mít větší význam, než že budou jen halucinace. ()

Acceptance (2016) (S01E03)

Slušný díl, kde stále nechybí naštěstí nadhled a vtip, a který dost dobře balancuje mezi tím, co je, a co není možné. Plus novinářovy vidiny malého kluka. Skvělá scéna s vláčkem ("takhle ho nespojíš, musíš ho otočit" a kluk jen projede dráhu a vlak spojí). ()

Past, Present and Future (2016) (S01E04)

Trochu to zvážnělo, ale není to na škodu věci. A líbí se mi, že se teď každý díl soustředí na jednoho ze skupiny, přičemž Ozzie mezi tím rozjíždí vlastní pátrání po tom, kdo vlastně je jeho šéf. ()

Unexplained (2016) (S01E05)

A máme tu důkaz, kus kovu z Ozzieho hlavy. Blonďák (nebo je to albín?) je zamilovaný do Kate a jde proto dělat do kavárny, kam ona chodí, ale ta ho nepozná. A pak zde máme - a to nevím, jestli se mi moc líbí - možné propojení biblických motivů s těmi, co mají zážitky mimozemského únosu, naštěstí ve vztahu odvahy a vytrvalosti. ()