Iwootdongseo

• Južná Kórea 이웃동서 (viac)
Romantický / Dráma / Pornografický
Južná Kórea, 2016, 81 min

Réžia:

Dae-ho Gi

Eun-mi Lee, Ah Ri

Člověk může žít většinu života po boku partnera, aniž by si byl jistý, je-li pro něj ten pravý. Eun-ji, Seung-ho i Seong-sik jsou toho názorným příkladem. Všichni tři nejenom že žijí v partnerském svazku, ani jeden ale s jistotou nedokáže říct, jsou-li s těmi, kterými opravdu milují. Eun-ji je permanentně osamělá. To vše na úkor pracovní vytíženosti svého manžela, který se ji prostě ne a ne věnovat tak, jak by si představovala. Seong-sik je mužem v domácnosti, zatímco jeho žena vydělává peníze. Když se ale jednoho dne Seong-sik potuluje v blízkosti domu Eun-ji, aby ji vrátil, co si dříve půjčila jeho žena, stává se z krátké návštěvy návštěva o mnoho delší, a to i s vínem a občerstvením. A jen co se dvojice příjemně naladí, už líbá jeden druhého. Následuje vzrušující noc, aby se pak ráno dvojice kála za svoji prostopášnost. Nic na plat. Stalo se. Dvojice se i nadále potají schází a užívá si všeho, co jim její regulérní partneři nedokáží nabídnout. Jaké je pak pro oba zjištění, když se po čase dozvídají, že nejsou jen těmi, co podvádějí, nýbrž i těmi, kteří jsou podváděni. I oba jejich partneři mají totiž někoho jiného. (Conspi)