Flákačovi Danielovi nesprávně diagnostikují rakovinu. Jeho následné lži ho zavedou do absurdní pavučiny podvodů, vydírání, podezření a nejrůznějších malérů. (Netflix)

Recenzie používateľa dubinak k tomuto seriálu (3)

Simulant (2017)

1. série nabízí sérii nešťastných náhod a následné maskování jejich důsledků v zaobalené v komediálním krimi kabátku. Jako minisérie by to bylo oukej, ale už v první sérii mi přijde, že není moc co rozvíjet tak, aby to potom nepůsobilo okoukaně. Sick Note nabízí určitou formu černého humoru a dramatu. Co se ale týče toho humoru, není to na britské poměry až taková bomba. Určitě jsem čekala víc scén, u kterých se zasměju. I Nick Frost a jeho enormně tupá postava mě tak nějak neobalamutila a spíše řadím tento seriál do těch čistě průměrných vod. Nic, po čem bych se musela utlouct. Ale na zabití času u Netflixu dostačující.2. série má velmi podobnou kvalitu jako předešlá a tvůrci se tomu snaží dát možná trochu větší rozměr a dramatičtější spád. Nicméně, několik dílů je opravdu nudných a tak Sick Note pořád ještě nepřekročil hranici průměrnosti směrem nahoru. Vedlejší postavy tu zde působí jako nutná výplň příběhu a tak mě nechala i druhá řada poměrně chladnou. ()

Série 1 (2017) (S01)

1. série nabízí sérii nešťastných náhod a následné maskování jejich důsledků v zaobalené v komediálním krimi kabátku. Jako minisérie by to bylo oukej, ale už v první sérii mi přijde, že není moc co rozvíjet tak, aby to potom nepůsobilo okoukaně. Sick Note nabízí určitou formu černého humoru a dramatu. Co se ale týče toho humoru, není to na britské poměry až taková bomba. Určitě jsem čekala víc scén, u kterých se zasměju. I Nick Frost a jeho enormně tupá postava mě tak nějak neobalamutila a spíše řadím tento seriál do těch čistě průměrných vod. Nic, po čem bych se musela utlouct. Ale na zabití času u Netflixu dostačující. ()

Série 2 (2018) (S02)