Motel

Južná Kórea, 2015, 79 min

Réžia:

Soong-hwan Lee

Eun-mi Lee

V jednom takovém zapadlém venkovském motelu, poblíž výpadovky z hlavní tepny směrem ze Soulu, ubytoval se jednoho dne manželský páreček, který si toho již od pohledu musel společně prožít jistě víc než dost. Chang-soo (Jeong-gil Lee) a Eun-yeong (Eun-mi Lee) jsou si věrní. Sdílí své interní pocity a vyznávají si lásku stejně, jako tomu bylo před lety, kdy se poznali. Jak ale s přibývajícím věkem lidská schránka ztrácí na svém původním lesku, Chang-soo se potýká se stále větším sexuálním problémem, díky němuž nemá možnost mít se svoji drahou polovičkou tak vášnivý a vzrušující sex, jako dříve. A právě proto si vybrali právě tento nenápadný motel, kde je při jejich intimním rozmazlováním se nebude nikdo rušit; po celém pokoji umisťují kamery, které, jak oba pevně doufají, zachytí pro budoucí shlédnutí všechno, co se mezi nimi odehraje. Jenže jak čas plyne, Eun-yeong se začíná chovat podrážděně. A jen co se do motelu zapisuje další mužský rezident, Chang-soo už svoji přetékající netrpělivost nedokáže dál kontrolovat a v ten moment se schyluje k tomu nejhoršímu. (Conspi)