Modrý kód - Season 2 (2017) (séria)
Réžia:
Libor KodadKamera:
Jakub ŠevčíkHudba:
Dominik RenčHrajú:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, David Gránský, Štěpán Benoni, Filip Cíl, Kristýna Frejová, Roman Vojtek, Jan Urban (viac)Obsahy(1)
V priestoroch centrálneho príjmu nemocnice Rubava vládne absolútny chaos, pretože ho preplnili hluční ľudia od kolotočov. Zranil sa totiž jeden z nich, Imre Banga, ktorý spadol do motora jarmočnej atrakcie a utrpel vážne zranenie viacerých orgánov. Jeho polytraumu emotívne prežíva celá komunita kolotočiarov. (TV JOJ)
Hrajú
Sabina Laurinová
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
Marek Němec
Československo
Najlepšie seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Roman Zach
Československo
Najlepšie seriály:
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Eva Podzimková
Československo
Najlepšie seriály:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Kosmo (2016) (seriál)
Igor Chmela
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Podozrenie (2022) (seriál)
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Jiří Štěpnička
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Marika Procházková
Československo
Najlepšie seriály:
Okresný prebor (2010) (seriál)
Detektívi od Najsvätejšej Trojice: Vodník (2019) (seriál)
Trpaslík (2017) (seriál)
David Gránský
Československo
Najlepšie seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Štěpán Benoni
Československo
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Filip Cíl
Československo
Najlepšie seriály:
Ďáblova lest (2009) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Docent (2023) (seriál)
Kristýna Frejová
Československo
Roman Vojtek
Československo
Jan Urban
Československo
Najlepšie seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jakub Štěpán
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Otmar Brancuzský
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Petr Konáš
Československo
Najlepšie seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Policie Modrava (2011) (seriál)
Šéfka (2022) (seriál)
Michaela Dittrichová
Československo
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Dana Novák Pešková
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Hvězdičky (2018) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Bára Fišerová
Najlepšie seriály:
Podozrenie (2022) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Strom pohádek (1987) (seriál)
Jindřich Nováček
Československo
Najlepšie seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Černá sanitka (2008) (seriál)