My Life Opodál

všetky plagáty

Vodnářka

Hodně velký freestyle Petra Marka s Jiřím Nebeským, příběh dvou bráchů, kteří kradou, hodně si povídají a jednomu je špatně... Ještě, že další úlety hvězdy Midi lidí jsou o něco záživnější. ()

honajz2

Další z šíleností Unarfilmu, což je Petr Marek s přáteli. První polovina je překvapivě celkem dějovitá a kromě úvodního otravného dialogu se na ni celkem dobře a v pohodě kouká (v rámci snímku Unarfilmu, normální film fakt nečekejte), druhá polovina už je ale horší a taky otravnější a líbil se mi na ní snad jenom fantasy konec a scéna, ve které jednoho z nich odváží sanitka, protože tady to hoši na amatérské poměry vymysleli dost dobře. Ono tady je na amatérské poměry hned několik zajímavě vymyšlených scén, třeba to finále, ale to bych spoileroval. Co se děje týče, vadí mi to, že jsem se vlastně dozvěděl, co Lola pořád vede k tomu, aby kradl a postava Zvonimíra Konečného (jeho dabing je na filmu to nejhumornější, v podstatě celý ten film je založený na tom, že hlavní trio dabuje jinou postavu, než sebe samotného, včetně hlavních postav, i tý holky) mohla být lépe využita. Celkově to ale patří to lepší, co kdy z Unarfilmu vypadlo. 3* ()