The Darkest Dawn

Veľká Británia, 2016, 76 min

Svět, jak ho známe, skončil. Lidský život nemá žádnou cenu a přežití si zajistíte jen tak, že se vzdáte vlastní lidskosti. A v takovém světě musí žít dvě sestry, které přežily mimozemskou apokalypsu, jež dostala lidstvo až na pokraj vyhubení. Ale dokáží v takovém světě přežít? A má to vůbec cenu? (topr harley)

kaylin

Takové klasické nízkorozpočtové sci-fi, které je sci-fi vlastně jenom proto, že se tam mluví o něčem, co je třeba mimozemské, jako v tomhle případě. Jsou zde docela velké skoky v ději, které brání tomu, aby to příjemně ubíhalo, a když už se něco děje, je to celkem nuda. Snaha se počítá, ale v tomhle případě to prostě nestačí. ()

VashCZ

Amatérský film. Slušná věc. Něco mezi Válkou světů a novátorskými zombie apo. Nebyla část kde bych se vyloženě nudil, herecké výkony díky přehrávání lepší než některé české nedohrávané role. Klady ale žádné nenacházím, zápory musím odpouštět. Určitě nečekejte nic nového nebo zajímavého. ()

Aceboris

Film som ani nechcel pozerať, ale zaujal ma názor a vcelku dobrý trailer na Netflixe. Tak prečo nie. Dopozeral som ho až do konca a musím povedať , že nie som sklamaný, výkony hercov nad tým sa dá polemizovať, tak ako aj o hudne a celkovo o deji. Pokiaľ nemáte veľké očakávania čo podľa mňa pri tomto filme mať nebudete tak možno budete príjemne prekvapený. Mne sa páčil, aj keď sa jednalo o dej, ktorý ničím nezaujal, ktorý nemal nejaké waw špecialne efekty, ktorý nemal známu tvár. Pri takomto filme sa stačí vžiť do úlohy hlavného protagonistu a skúsiť prežiť to čo on zažíva až vtedy to dostáva grády. Ako by Ste sa zochovali Vy ? To nikto nevie, našťastie apokalispu nemusíme riešiť tak ako útok mimozenšťanov. Čo však v budúcnosti nie je vylúčené, za mna 7/10 ()