Long kua si hai zhi zhi ming qing ren

• Hongkong 龍跨四海之致命情人 (viac)

Shit

Absolutní akční orgie a totální vražednej masakr, Robin Shou tam klidně pokosí 30 lidí v jedný akci a ani nemrkne, následuje řada drsnejsch scén, ve kterých figuruje i useknutá hlava a samozeřejmě dalších 40 zmasakrovaných zmetků, který tam padaj většinou zásluhou vypasenýho Robina a jeho zbesilý akce a co na tom, že jeho řádění mi nedávalo moc velkej smysl, jenomže tohle se bohužel děje jen prvních 20 minut, sice je fakt, že mrtvých tu je pravděpodobně víc než v leckterým akčním snímku co má 2 a půl hodiny, ale ta další hodina je tady prostě už navíc a jako protipól tý první dvacetiminutovce se snaží udržet Robina na uzdě a v mírumilovný náladě a nechutně mi připomínal Seagala, když zahlídne Indiány, což se mi teda moc nelíbilo. Jeho akční roli se tam sice jakž takž snaží převzít frajírkovskej Andy Lau, ale jeho snaha je marná a stejně jsem jen čekal, kdy dostane Robin záminku a rovzpomene se na starý časy, což se sice nakonec stane, ale neni to nic k nějakýmu dlouhýmu opěvování a z očekávanýho finále tohohle filmu mezi Robinem a Simonem Yam se nakonec nic moc nevyklube. ()