Parťáci

Publicistický
Česko, 2016, 25 min

Účinkujú:

Adam Mišík

Co se stane, když se sejde parta kámošů a pořádně to rozjedou? Výzvy, soutěže, sociální experimenty, YouTubeři a známé osobnosti tak, jak je prostě neznáte. (TV Prima)

Sweat55 odpad!

Kriste pane co to zas je v té televizi? Člověk se na ní pár měsíců nedívá a když už se rozhodne ji zapnout, vyleze na vás tohle monstrum. Děsivější než ta pizda z The Ring. Jedno obří WTF ()

tereez odpad!

Znalostní soutěž účinkujících: "Jak velkou sumu v donations dostal letos FattyPillow k narozeninám" - "30 000 Kč".. "Kolik byla vyvolávací cena minecraftového obrázku Mishovy mámy?" - "20 000 Kč".. "Kolik mililitrů je v deseti litrech?" - "100 000!" "jeden milion!" Vítejte v Absurdistánu. ()

Cooller odpad!

proč? už to tu bylo s tim cikanem a tim tlustym a byl to propadak PROČ si kurva někdo mysli že tohle jde udělat i jinak než na odpad? dohajzlu co youtuber to debil co debil to kritik co kritik to ODPAD jasný TV Prima? UŽ DOST! ()

bohhous22 odpad!

Ke shlédnutí mě motivovalo zdejší hodnocení a po této zkušenosti mě velmi těší ohodnotit odpad všech odpadů,1% je v databázi mezi 300 tisíci tituly skutečná perla,která svoji trapností namachrovanosti a debilitou možná zaslouží tzv.Troskuv efekt. ()

Sigi-ACS odpad!

A tohle melo bejt jako co? Po Aliho partacich sem si myslel, ze nic horsiho nemuze prijit, bohuzel prislo... Shlednout cely dil bylo nad moje sily. ()

gorerated odpad!

Proboha proč si někdo myslí že to někoho zajímá, a ještě navíc někoho zajímaj trapný "Youtubeři"? Ten kdo se u toho někdy byť jen pousměje nebo mu cukne koutek úst směrem nahoru by si zasloužil vyválet ve střepech z injekčních stříkaček co se válej kolem pražské kliniky a do konce jeho mrzkého života by mu mladej Stropnickej do hlavy "šrouboval" t jeho vypatlaný názory !! ()

CaptainBlaf odpad!

Opravdu, když jsem to viděl, tak jsem myslel, že mi to snad sebere i část mozku. Nechápu, jak trapný a stupidní dokáže nějaký pořad být... O to smutnější je fakt, když si uvědomíte, že oni se takhle chovají doopravdy, a nějací kidi je sledují. Mám strach jaký to bude mít vliv na budoucí generace..No ono už to vlastně má. Dokonce i Aliho parťáci byli lepší, u těch jsem se aspoň na jeden díl dokázal dokoukat. ()

MaxQ69 odpad!

Nelítostný zabiják času o debilech, co žvaní o ničem a dělají hovno. Je k nevíře, co za pořady jsou některé televize ochotné zveřejnit. ()