Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický
Česko, 2016, 60 min

Přímý přenos z Vladislavského sálu Pražského hradu. (Česká televize)

Spinosaurus odpad!

Miloš Lukoilovič Zeman, první prezident v historii České republiky podporovaný neonacisty, pošpinil výročí 28. října. Kromě jiného se ve výběru oceněných opět objevili jeho přátelé a služebníci. Tak tu máme tentokrát Valtra Komárka, falešnou modlu 89. roku, který jezdil radit vrahovi Che Guevarovi a řídil Prognostický ústav napojený na KGB. Cenu za něj převzala snad ještě opovrženíhodnější osoba Martin Komárek, novinář, který se z pravicově orientovaného levičákobijce stal přes noc poslušným otrokem oligarchy Andreje Babiše. Nesmíme zapomenout také na "politologa" Petra Robejška, jednoho z šiřitelů ruské propagandy. Daniela Hůlku alias Krále Brambase ani nehodlám komentovat. Závěrem snad už jen dodám, že navzdory mainstreamovému přesvědčení si myslím, že Miloš Zeman může být v dalších prezidentských volbách poražen. Doufejme v to, protože pokud vyhraje znovu, bude ještě horší než v tomto volebním období, neboť ztratí veškeré zábrany, které ho dosud svazují pro jeho znovuzvolení. ()

Croft

Důstojný akt, na který absence protagonistů trucpodniku na Staromáku neměla vůbec žádný vliv! Zeman nám ukazuje že Prezidentem je a bude-i proto že se nezabývá nějakýma komediantama a zblblama co jsou v podhradí a to je musí ještě víe štvát! Bylo to důstojné, krásné, gratulace vyznamenaným a Vám pane presidente hlavně hodně zdraví! ()

Caminzind

Prezident opět ve formě. Svým proslovem, ale i díky unikátní atmosféře Vladislavského sálu dokázal večeru vrátit důstojnost. Kdo by to čekal po tom komickém záchvatu pražské kavárny, který jako obvykle trval cirka 10 dní. Já tedy ne. ()

Shetland odpad!

V tento den bohužel lež a nenávist zvítězila nad pravdou a láskou. Miloš Zeman se stal prezidentem, který rozdělil národ i Parlament České republiky. A primitivní ruská propaganda se opět ukázala v plné síle. Nedopusťme, aby se Miloš Zeman stal opět prezidentem a vrátila se zhůvěřilá komunistická diktatura. Ze směřování na Východ nic dobrého nevzešlo a ani nevzejde. P. S. : Zemanovi sice prošly další lži a podlosti, ale pokud v tom hodlá pokračovat, tak mu příště ani nedůstojné shánění komparzu nepomůže. P. S. 2 : Opravdu si někdo ještě myslí, že když je něco prázdné a hloupé, tak tomu délka příspěvku prospěje ? Viz ukázkový příklad Young.Boy, je to plné gramatických chyb, lží a nesmyslů, z nichž většina se objevila na serverech s ruskou propagandou a stoce ParlamentníListy. Asi těžko pomůže Miloši Zemanovi obhajoba ze strany jednoduchých lidí a primitivní propagandy, tohle mu udělá jedině medvědí službu a posílí řady "kavárníků", což se již děje. ()

Castrator

Důstojná oslava našeho nejvýznamnějšího státního svátku. Po noblesním napochodávání pana prezidenta na scénu následoval moudrý a státnický projev hodný pana prezidenta, dnešního státního svátku a důležitosti události předávání státních vyznamenaní. První vyznamenaný, čtyřiadevadesátiletý veterán 2. světové války generálporučík Jaroslav Klemeš, který vyznamenání z rukou pana prezidenta samozřejmě přijal, protože není hucul a kavárenské móresy jsou mu cizí, a jakožto pamětník nejrůznějších režimů, včetně těch totalitních, mnoha prezidentů, včetně pijanů z řad proletariátu, má možnost, na rozdíl od patnáctiletých dětí na náměstích, srovnávat se svobodným a demokratickým režimem dnes a s dnešním panem prezidentem, který reprezentuje náš stát tím nejlepším možným způsobem. Byl evidentně dojat. Já též. Nebudu prozrazovat následný děj, abych nekazil zážitek divákům, kteří si Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky pustí ze záznamu, rovnou učiním závěr: Letošní předávání se vyvedlo po všech stránkách a já hodnotím nejvyšším možným hodnocením, protože si ho tento pořad zaslouží. P.S. "Neříkej, že to nejde, řekni, že to neumíš." Osobně chápu toto motto, zmíněné v závěru řeči pana prezidenta z úvodu, jako vzkaz kavárně, která se výzvami k nepokojům a revolucím snaží rozvrátit náš demokratický režim, aby mohla dosadit sebe a své "koně" tam, kde je nikdo nechce a kam se demokratickou cestou nikdy nedostanou, což oni nemohou přenést přes svá bolševická srdce. P. P. S. Potěšilo cameo Václava Klause. ()

ghatos

Jsem zklamaný. Milda měl solidní projev, neudělal žádný trapas a hlavně vypadal dost nemocně. Fyzicky chátrá, ale mentálně je v pohodě. To není dobrá zpráva pro jeho odpůrce. 52%. ()

anitae

Předávání cen jsem viděla letos snad poprvé, a to jen díky té šarádě kolem. I když se vším nesouhlasím, s projevem prezidenta nemám sebemenší problém. ()